SIA MODE PLUSSAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 539 811 | 518 264 | 510 489 | 498 208 | 352 709 | 304 737 | 321 226 | 299 811 | 305 790 | 302 240 | 287 915 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 91 923 | 67 850 | 78 263 | 54 831 | 44 157 | 34 172 | 25 414 | 19 143 | 98 857 | 98 451 | 78 829 |
| Aktīvi kopā | 631 734 | 586 114 | 588 752 | 553 039 | 396 866 | 338 909 | 346 640 | 318 954 | 404 647 | 400 691 | 366 744 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 117 167 | 38 283 | 44 164 | 42 650 | 49 903 | 24 358 | 18 298 | 20 224 | 39 838 | 22 427 | 20 554 |
| Ilgtermiņa saistības | 609 985 | 653 511 | 640 254 | 605 012 | 558 876 | 538 647 | 536 847 | 493 684 | 141 411 | 152 068 | 142 725 |
| Saistības kopā | 727 152 | 691 794 | 684 418 | 647 662 | 608 779 | 563 005 | 555 145 | 513 908 | 181 249 | 174 495 | 163 279 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -370 010 | -10 261 | 10 014 | 1043 | -117 290 | -12 183 | 15 593 | 13 551 | 418 352 | 6337 | -22 731 |
| Pašu kapitāls kopā | -95 418 | -105 680 | -95 666 | -94 623 | -211 913 | -224 096 | -208 505 | -194 954 | 223 398 | 226 196 | 203 465 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 389 319 | 904 189 | 879 699 | 793 547 | 632 504 | 378 532 | 359 343 | 423 907 | 427 199 | 469 436 | 434 252 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -370 010 | -10 261 | 11 377 | 1043 | -117 290 | -12 183 | 15 593 | 13 551 | 418 352 | 6337 | -22 731 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -370 010 | -10 261 | 11 377 | 1043 | -117 290 | -12 183 | 15 593 | 13 551 | 418 352 | 6337 | -22 731 |
| Pārskata gada peļņa | -370 010 | -10 261 | 10 014 | 1043 | -117 290 | -12 183 | 15 593 | 13 551 | 418 352 | 6337 | -22 731 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 11 | 10 | 10 | 10 | 10 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3539 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MARINE TŪRE"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Restaurants Latvia"
- "Nodibinājums Svētā Franciska Mākslas Skola"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MoDena 9"
- SIA "Baltic Restaurants Catering"
- Pilnsabiedrība "Baltic Restaurants Latvija"
- SIA "BR Group"
- SIA "BR Services LV"
Kopsavilkums: SIA MODE PLUSS
Pārskats
SIA MODE PLUSS (reģ. nr. 40003204097) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Elizabetes iela 20.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 434 252 €, par 7,5% mazāk nekā gadu iepriekš (469 436 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 11,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 22 731 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 72 375 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 366 744 € un pašu kapitāls 203 465 € (55,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50,2%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.