Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mamas D"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2022Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2022
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4 322 552 | 8 039 629 | 6 087 566 | 5 419 596 | 1 505 599 | 8 524 860 | 3 541 576 | 836 948 | 76 622 | 22 357 | 713 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 761 244 | 3 039 514 | 3 693 874 | 5 329 611 | 5 550 268 | 3 810 107 | 1 973 989 | 1 528 188 | 537 201 | 297 886 | 99 693 | 0 |
| Aktīvi kopā | 6 083 796 | 11 079 143 | 9 781 440 | 10 749 207 | 7 055 867 | 12 334 967 | 5 515 565 | 2 365 136 | 613 823 | 320 243 | 100 406 | 0 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3 477 485 | 5 870 874 | 3 263 753 | 2 519 371 | 2 203 614 | 9 375 634 | 3 540 434 | 347 434 | 72 196 | 169 745 | 133 011 | 828 949 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 425 450 | 3 958 864 | 5 219 926 | 4 754 159 | 1 375 731 | 564 324 | 57 355 | 29 369 | 1383 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4 902 935 | 9 829 738 | 8 483 679 | 7 273 530 | 3 579 345 | 9 939 958 | 3 597 789 | 376 803 | 73 579 | 169 745 | 133 011 | 828 949 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 881 109 | 66 295 | 44 349 | 1 616 950 | 98 896 | -1 237 421 | -471 063 | 70 207 | -144 978 | -389 746 | -173 185 | -796 344 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 174 649 | 1 240 944 | 1 285 293 | 3 445 757 | 3 450 143 | 2 388 839 | 1 917 776 | 1 988 333 | 540 244 | 150 498 | -32 605 | -828 949 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 47 691 856 | 70 110 868 | 29 278 036 | 57 877 249 | 3 842 720 | 39 658 963 | 29 205 102 | 1 179 118 | 177 524 | 98 635 | 61 407 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 965 761 | 172 740 | 135 620 | 1 980 482 | 110 388 | -1 214 797 | -456 077 | 71 537 | -265 669 | -389 083 | -173 185 | -796 294 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 895 595 | 146 699 | 44 782 | 1 845 584 | 26 051 | -1 237 421 | -465 011 | 70 351 | -144 978 | -389 083 | -173 185 | -796 294 |
| Pārskata gada peļņa | 881 109 | 66 295 | 44 349 | 1 616 950 | 98 896 | -1 237 421 | -471 063 | 70 207 | -144 978 | -389 746 | -173 185 | -796 344 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 35 | 45 | 56 | 76 | 85 | 84 | 82 | 18 | 4 | 4 | 2 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 7150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 303 111 | 0 | 9918 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Affinite Estate"
- SIA "BS-Holz"
- SIA "GGK Būve"
- SIA "MetMaster"
- SIA Debt Collection
- SIA Debt Portfolio
- SIA MonaTek
- SIA Mācību būvniecības un restaurācijas firma "DZIEDRS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Amerilat MD"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DIVIONS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Day SPA"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gardumi un partneri"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mamas D"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mamas D" (reģ. nr. 40003240327) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 91 - 14.
Finanšu rezultāti
2022. gadā apgrozījuma nebija. 2022. gads noslēdzās ar zaudējumiem 796 344 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 12 publicētajiem gadiem. 2022. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2022. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-828 949 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2022. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.