SIA "SBI-Ventspils"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 114 458 | 61 761 | 25 077 | 15 230 | 14 500 | 13 325 | 17 940 | 22 020 | 35 826 | 18 527 | 12 712 | 13 328 | 8246 | 3781 | 6684 | 4693 | 4612 | 12 772 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 219 | 6635 | 3791 | 2182 | 903 | 85 | 2 | 0 | 3698 | 4176 | 21 138 | 22 511 | 18 183 | 14 695 | 13 789 | 10 826 | 8007 | 5339 |
| Aktīvi kopā | 124 677 | 68 396 | 28 868 | 17 412 | 15 403 | 13 410 | 17 942 | 22 020 | 39 524 | 22 703 | 33 850 | 35 839 | 26 429 | 18 476 | 20 473 | 15 519 | 12 619 | 18 111 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 25 080 | 5467 | 4758 | 0 | 9822 | 0 | 0 | 15 631 | 33 456 | 12 419 | 15 804 | 28 536 | 28 044 | 7384 | 11 029 | 0 | 321 | 7162 |
| Ilgtermiņa saistības | 142 | 0 | 0 | 4862 | 0 | 9989 | 27 246 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3543 | 3099 | 0 |
| Saistības kopā | 25 222 | 5467 | 4758 | 4862 | 9822 | 9989 | 27 246 | 15 631 | 33 456 | 12 419 | 15 804 | 28 536 | 28 044 | 7384 | 11 029 | 3543 | 3420 | 7162 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2367 | -34 040 | -38 703 | -11 734 | -6371 | 77 | -14 004 | 13 832 | 141 | 5829 | 11 719 | -10 742 | -8918 | 12 707 | -1648 | 2532 | -2777 | 1750 |
| Pašu kapitāls kopā | 93 127 | 59 088 | 20 385 | 8651 | 2280 | 2357 | -10 650 | 3179 | 3322 | 6711 | 18 046 | 7303 | -1615 | 11 092 | 9444 | 11 976 | 9199 | 10 949 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 178 578 | 72 014 | 21 893 | 47 851 | 60 461 | 63 761 | 77 744 | 89 419 | 73 806 | 115 544 | 149 438 | 39 989 | 22 900 | 57 311 | 48 200 | 44 865 | 44 692 | 58 327 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1343 | -35 441 | -38 874 | -11 734 | -6371 | 77 | -14 004 | 13 832 | 141 | 5829 | 11 719 | -10 742 | -8918 | 12 707 | -1648 | 2532 | -2777 | 1750 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2575 | -34 182 | -38 703 | -11 734 | -6371 | 77 | -14 004 | 13 832 | 141 | 5829 | 11 719 | -10 742 | -8918 | 12 707 | -1648 | 2532 | -2777 | 1750 |
| Pārskata gada peļņa | 2367 | -34 040 | -38 703 | -11 734 | -6371 | 77 | -14 004 | 13 832 | 141 | 5829 | 11 719 | -10 742 | -8918 | 12 707 | -1648 | 2532 | -2777 | 1750 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 13 | 8 | 6 | 5 | 6 | 5 | 6 | 6 | 6 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SBI-Ventspils"
Pārskats
SIA "SBI-Ventspils" (reģ. nr. 40003282072) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Užavas iela 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 58 327 €, par 30,5% vairāk nekā gadu iepriekš (44 692 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 6,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 1750 € (3,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 29 164 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 18 111 € un pašu kapitāls 10 949 € (60,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.