Pašvaldības SIA "Ventspils nekustamie īpašumi"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 24 000 € (<1% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2 374 683 | 963 685 | 1 390 163 | 1 165 359 | 960 924 | 1 082 995 | 1 386 934 | 1 694 986 | 1 869 804 | 1 467 713 | 1 478 755 | 1 750 017 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 12 407 992 | 12 025 539 | 11 029 279 | 10 279 369 | 9 740 893 | 9 066 172 | 8 417 115 | 8 959 449 | 8 691 080 | 8 989 053 | 9 644 031 | 15 803 647 |
| Aktīvi kopā | 14 782 675 | 12 989 224 | 12 419 442 | 11 444 728 | 10 701 817 | 10 149 167 | 9 804 049 | 10 654 435 | 10 560 884 | 10 456 766 | 11 122 786 | 17 553 664 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 989 604 | 1 001 771 | 1 269 110 | 1 388 627 | 1 464 271 | 1 494 049 | 1 626 782 | 2 636 672 | 2 148 107 | 1 787 254 | 1 852 548 | 2 669 878 |
| Ilgtermiņa saistības | 9 018 268 | 7 202 944 | 6 483 695 | 5 940 260 | 5 163 379 | 4 550 405 | 3 959 261 | 3 827 310 | 4 118 325 | 4 354 412 | 3 923 115 | 9 302 940 |
| Saistības kopā | 10 007 872 | 8 204 715 | 7 752 805 | 7 328 887 | 6 627 650 | 6 044 454 | 5 586 043 | 6 463 982 | 6 266 432 | 6 141 666 | 5 775 663 | 11 972 818 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4735 | 10 192 | -26 734 | -550 796 | -41 674 | 32 760 | 113 293 | -27 553 | 103 999 | 24 408 | 241 206 | 303 677 |
| Pašu kapitāls kopā | 4 683 179 | 4 693 371 | 4 666 637 | 4 115 841 | 4 074 167 | 4 104 713 | 4 218 006 | 4 190 453 | 4 294 452 | 4 315 100 | 5 347 123 | 5 580 846 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 882 929 | 2 947 865 | 2 475 976 | 2 378 988 | 2 586 264 | 2 658 196 | 2 588 202 | 2 610 928 | 3 070 582 | 3 296 367 | 4 076 048 | 4 304 955 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 267 586 | 261 541 | 81 425 | -602 496 | 35 434 | 103 826 | 175 099 | 29 362 | 176 491 | 84 357 | 379 352 | 404 527 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 115 078 | 123 674 | -7213 | -681 404 | -41 674 | 32 760 | 113 293 | -27 553 | 103 999 | 25 252 | 244 494 | 304 659 |
| Pārskata gada peļņa | 4735 | 10 192 | -26 734 | -550 796 | -41 674 | 32 760 | 113 293 | -27 553 | 103 999 | 24 408 | 241 206 | 303 677 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 82 | 83 | 104 | 104 | 102 | 100 | 98 | 99 | 103 | 100 | 106 | 104 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2214 | 0 | 0 | 0 | 5200 | 23 616 | 24 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Pašvaldības SIA "Ventspils nekustamie īpašumi"
Pārskats
Pašvaldības SIA "Ventspils nekustamie īpašumi" (reģ. nr. 41203001885) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Užavas iela 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 4 304 955 €, par 5,6% vairāk nekā gadu iepriekš (4 076 048 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 303 677 € (7,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 104 (gadu iepriekš 106). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 41 394 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 17 553 664 € un pašu kapitāls 5 580 846 € (31,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Ventspils pilsētas dome.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.