Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INC"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 44 400 € (80% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9090 | 5354 | 3967 | 11 043 | 6959 | 4433 | 3670 | 4255 | 3779 | 1124 | 4190 | 3639 | 24 900 | 12 176 | 3796 | 3004 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6652 | 3146 | 604 | 468 | 421 | 123 | 0 | 333 | 175 | 501 | 2124 | 35 031 | 36 960 | 92 460 | 78 873 | 77 331 |
| Aktīvi kopā | 15 742 | 8500 | 4571 | 11 511 | 7380 | 4556 | 3670 | 4588 | 3954 | 1625 | 6314 | 38 670 | 61 860 | 104 636 | 82 669 | 80 335 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2788 | 4269 | 3084 | 8482 | 7021 | 5802 | 11 005 | 10 911 | 7904 | 8240 | 5700 | 26 436 | 26 314 | 62 522 | 26 854 | 37 533 |
| Ilgtermiņa saistības | 76 236 | 78 236 | 81 336 | 81 336 | 112 731 | 110 260 | 74 689 | 74 689 | 74 689 | 51 110 | 37 020 | 5710 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 79 024 | 82 505 | 84 420 | 89 818 | 119 752 | 116 062 | 85 694 | 85 600 | 82 593 | 59 350 | 42 720 | 32 146 | 26 314 | 62 522 | 26 854 | 37 533 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -14 144 | -10 722 | -5844 | 1542 | -951 | 866 | 29 482 | 1013 | 2373 | 20 914 | 21 318 | 42 930 | 29 022 | 24 568 | 34 701 | 31 387 |
| Pašu kapitāls kopā | -63 282 | -74 005 | -79 849 | -78 307 | -112 372 | -111 506 | -82 024 | -81 012 | -78 639 | -57 725 | -36 406 | 6524 | 35 546 | 42 114 | 55 815 | 42 802 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 39 863 | 49 567 | 33 402 | 48 995 | 25 178 | 31 467 | 33 837 | 59 787 | 98 007 | 203 246 | 138 561 | 197 889 | 215 593 | 285 968 | 259 651 | 265 078 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -14 007 | -10 546 | -5844 | 1542 | -951 | 866 | 29 482 | 1062 | 2373 | 20 914 | 21 324 | 43 744 | 29 977 | 30 204 | 40 329 | 42 888 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -14 144 | -10 722 | -5844 | 1542 | -951 | 866 | 29 482 | 1062 | 2373 | 20 914 | 21 318 | 42 930 | 29 022 | 29 068 | 39 951 | 42 487 |
| Pārskata gada peļņa | -14 144 | -10 722 | -5844 | 1542 | -951 | 866 | 29 482 | 1013 | 2373 | 20 914 | 21 318 | 42 930 | 29 022 | 24 568 | 34 701 | 31 387 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 000 | 21 000 | 44 400 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTOSKOLA BERĢI"
- LATVIJAS INŽENIERTEHNISKO APKOPJU ASOCIĀCIJA
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REDPARTS"
- Redworks SIA
- SIA "Ravenhold Advisory"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "155LV"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "APN"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VIDZEMES MEŽS"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INC"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INC" (reģ. nr. 40003284340) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības gatve 439.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 265 078 €, par 2,1% vairāk nekā gadu iepriekš (259 651 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 31 387 € (11,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 88 359 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 80 335 € un pašu kapitāls 42 802 € (53,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.