Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REDPARTS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 | 1010 | 1126 | 1600 | 1598 | 1636 | 1596 | 1592 | 1595 | 1598 | 13 033 | 101 360 | 105 435 | 143 252 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6198 | 5739 | 2949 |
| Aktīvi kopā | 1 | 1010 | 1126 | 1600 | 1598 | 1636 | 1596 | 1592 | 1595 | 1598 | 13 033 | 107 558 | 111 174 | 146 201 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 492 | 1158 | 881 | 1317 | 1465 | 0 | 120 | 160 | 0 | 0 | 12 364 | 101 459 | 104 076 | 195 915 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1616 | 1560 | 1616 | 1881 | 1943 | 0 | 0 | 4795 | 3452 |
| Saistības kopā | 492 | 1158 | 881 | 1317 | 1465 | 1616 | 1680 | 1776 | 1881 | 1943 | 12 364 | 101 459 | 108 871 | 199 367 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -493 | 343 | 393 | -66 | -150 | -113 | -104 | -100 | -102 | -59 | 1011 | 3299 | -3796 | -55 469 |
| Pašu kapitāls kopā | -491 | -148 | 245 | 283 | 133 | 20 | -84 | -184 | -286 | -345 | 669 | 6099 | 2303 | -53 166 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3198 | 2362 | 1387 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 095 | 1 338 017 | 1 373 878 | 1 397 601 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -205 | 556 | 518 | -65 | -99 | -57 | -54 | -50 | -52 | -9 | 1061 | 3575 | -3727 | -55 105 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -205 | 556 | 518 | -66 | -100 | -63 | -54 | -50 | -52 | -9 | 1061 | 3575 | -3727 | -55 105 |
| Pārskata gada peļņa | -493 | 343 | 393 | -66 | -150 | -113 | -104 | -100 | -102 | -59 | 1011 | 3299 | -3796 | -55 469 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Redworks SIA — 2 kopīgas personas
- Biedrība "QUATTROCLUB.LV"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INC"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTOSKOLA BERĢI"
- LATVIJAS INŽENIERTEHNISKO APKOPJU ASOCIĀCIJA
- Redworks SIA
- SIA "Ravenhold Advisory"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "155LV"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "APN"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VIDZEMES MEŽS"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REDPARTS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REDPARTS" (reģ. nr. 40103389650) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības gatve 439.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 1 397 601 €, par 1,7% vairāk nekā gadu iepriekš (1 373 878 €). No 2011. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 59,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2024). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 55 469 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 349 400 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-53 166 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.