Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEIVA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2024
| 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 210 671 | 225 435 | 281 354 | 291 769 | 288 679 | 305 856 | 235 864 | 203 057 | 249 126 | 188 440 | 175 355 | 189 946 | 189 527 | 206 194 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 23 299 | 5517 | 2985 | 2016 | 1303 | 655 | 564 | 495 | 523 | 1008 | 32 086 | 28 996 | 31 404 | 26 682 |
| Aktīvi kopā | 233 970 | 230 952 | 284 339 | 293 785 | 289 982 | 306 511 | 236 428 | 203 552 | 249 649 | 189 448 | 207 441 | 218 942 | 220 931 | 232 876 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 146 956 | 150 985 | 202 642 | 191 133 | 177 820 | 182 708 | 129 594 | 101 161 | 121 652 | 80 854 | 76 667 | 94 410 | 149 617 | 153 470 |
| Ilgtermiņa saistības | 78 638 | 63 500 | 58 500 | 68 238 | 74 238 | 81 615 | 61 238 | 50 861 | 79 861 | 49 500 | 67 450 | 57 250 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 225 594 | 214 485 | 261 142 | 259 371 | 252 058 | 264 323 | 190 832 | 152 022 | 201 513 | 130 354 | 144 117 | 151 660 | 149 617 | 153 470 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7858 | 3536 | 6730 | 1407 | 3510 | 4264 | 3408 | 5934 | -3394 | 10 958 | 4230 | 3958 | 4032 | 8092 |
| Pašu kapitāls kopā | 8376 | 16 467 | 23 197 | 34 414 | 37 924 | 42 188 | 45 596 | 51 530 | 48 136 | 59 094 | 63 324 | 67 282 | 71 314 | 79 406 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 226 220 | 239 823 | 296 469 | 445 282 | 420 360 | 458 619 | 433 656 | 349 541 | 264 752 | 304 874 | 275 128 | 360 700 | 291 489 | 322 772 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3947 | 9196 | 11 604 | 9937 | 11 854 | 12 100 | 11 056 | 15 324 | 2897 | 16 154 | 4738 | 4980 | 4435 | 9012 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7579 | 4974 | 8387 | 3298 | 5449 | 6188 | 5089 | 5934 | -3394 | 10 958 | 4230 | 3958 | 4032 | 8092 |
| Pārskata gada peļņa | -7858 | 3536 | 6730 | 1407 | 3510 | 4264 | 3408 | 5934 | -3394 | 10 958 | 4230 | 3958 | 4032 | 8092 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 10 | 10 | 11 | 11 | 9 | 9 | 9 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ĢERTRŪDE 13" — 4 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEIRO" — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ELANET" — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vital Products Lab" — 3 kopīgas personas
- "Baltijas Vienotības fonds"
- SIA "Medus centrs"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ekolinks"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PUĶULEJA"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEIVA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEIVA" (reģ. nr. 40003342263) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kārļa Mīlenbaha iela 20A.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 322 772 €, par 10,7% vairāk nekā gadu iepriekš (291 489 €). No 2010. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,8% gadā. 2024. gada peļņa bija 8092 € (2,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 64 554 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 232 876 € un pašu kapitāls 79 406 € (34,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (25%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.