SIA "Medus centrs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 113 | 979 | 679 | 8543 | 16 626 | 19 578 | 16 768 | 18 683 | 18 512 | 13 919 | 14 414 | 15 843 | 11 729 | 10 086 | 12 102 | 13 356 | 16 361 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 47 837 | 45 384 | 42 931 | 40 478 | 38 025 | 51 431 | 50 234 | 46 033 | 41 832 | 39 096 | 34 752 | 31 822 | 27 719 | 25 282 | 24 001 | 23 183 | 17 741 |
| Aktīvi kopā | 47 950 | 46 363 | 43 610 | 49 021 | 54 651 | 71 009 | 67 002 | 64 716 | 60 344 | 53 015 | 49 166 | 47 665 | 39 448 | 35 368 | 36 103 | 36 539 | 34 102 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 48 305 | 1779 | 3039 | 1135 | 2543 | 1731 | 3891 | 23 612 | 13 084 | 10 284 | 18 040 | 13 102 | 5165 | 8625 | 9058 | 66 587 | 9577 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 48 190 | 48 250 | 51 122 | 51 122 | 81 071 | 82 088 | 69 002 | 85 952 | 83 038 | 83 171 | 83 171 | 83 171 | 83 171 | 83 171 | 33 813 | 86 884 |
| Saistības kopā | 48 305 | 49 969 | 51 289 | 52 257 | 53 665 | 82 802 | 85 979 | 92 614 | 99 036 | 93 322 | 101 211 | 96 273 | 88 336 | 91 796 | 92 229 | 100 400 | 96 461 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2355 | -3251 | -4073 | 4445 | 4020 | -14 146 | -7613 | -7252 | -10 794 | -1615 | -11 738 | 3437 | -280 | -7541 | 302 | -7735 | 1502 |
| Pašu kapitāls kopā | -355 | -3606 | -7679 | -3236 | 784 | -13 030 | -20 646 | -27 898 | -38 692 | -40 307 | -52 045 | -48 608 | -48 888 | -56 428 | -56 126 | -63 861 | -62 359 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 253 | 1936 | 3045 | 11 158 | 14 432 | 24 769 | 25 297 | 21 037 | 20 114 | 20 263 | 24 381 | 29 036 | 29 755 | 29 647 | 44 913 | 53 965 | 90 734 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1420 | -1381 | -2203 | 6313 | 5874 | -10 788 | -3961 | -6182 | -9726 | -1615 | -11 738 | 3437 | -280 | -7541 | 305 | -7682 | 1503 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1420 | -1381 | -2203 | 6313 | 5874 | -11 329 | -4795 | -7252 | -10 794 | -1615 | -11 738 | 3437 | -280 | -7541 | 305 | -7682 | 1503 |
| Pārskata gada peļņa | -2355 | -3251 | -4073 | 4445 | 4020 | -14 146 | -7613 | -7252 | -10 794 | -1615 | -11 738 | 3437 | -280 | -7541 | 302 | -7735 | 1502 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vital Products Lab" — 3 kopīgas personas
- "CENSUS" SIA
- "Latvijas kontemplatīvo prakšu pasniedzēju, skolu un retrītu centru asociācija"
- SIA "APITEKS"
- SIA "Nordvia Group"
- SIA Garīgo prakšu centrs Stacija.lv
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEIRO"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEIVA"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ELANET"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GOLDEN BALTIC INVESTMENT"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Innovative Financial Advisors-IFA"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Soulcraft"
Kopsavilkums: SIA "Medus centrs"
Pārskats
SIA "Medus centrs" (reģ. nr. 40103227293) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mālu iela 7 - 14.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 90 734 €, par 68,1% vairāk nekā gadu iepriekš (53 965 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 44,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 1502 € (1,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 45 367 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-62 359 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.