Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JŪRMALAS RIEPU CENTRS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 94 752 | 100 476 | 102 342 | 109 402 | 154 657 | 157 070 | 157 774 | 208 667 | 194 807 | 169 135 | 214 954 | 209 934 | 241 541 | 279 830 | 294 709 | 401 155 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 964 | 5725 | 4162 | 3982 | 15 414 | 15 866 | 16 636 | 25 114 | 19 726 | 27 177 | 19 956 | 14 687 | 21 589 | 11 261 | 5283 | 298 |
| Aktīvi kopā | 95 716 | 106 201 | 106 504 | 113 384 | 170 071 | 172 936 | 174 410 | 233 781 | 214 533 | 196 312 | 234 910 | 224 621 | 263 130 | 291 091 | 299 992 | 401 453 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 77 500 | 84 738 | 83 398 | 87 445 | 122 518 | 118 298 | 110 986 | 163 428 | 128 604 | 97 830 | 128 318 | 105 007 | 78 850 | 172 354 | 156 055 | 181 188 |
| Ilgtermiņa saistības | 487 | 487 | 487 | 487 | 482 | 482 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49 608 | 49 608 | 49 608 | 49 608 |
| Saistības kopā | 77 987 | 85 225 | 83 885 | 87 932 | 123 000 | 118 780 | 110 986 | 163 428 | 128 604 | 97 830 | 128 318 | 105 007 | 128 458 | 221 962 | 205 663 | 230 796 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1514 | 3248 | 1643 | 2834 | 10 856 | 7085 | 8787 | 6929 | 15 735 | 12 553 | 8111 | 13 047 | 15 058 | 19 930 | 25 199 | 76 328 |
| Pašu kapitāls kopā | 17 729 | 20 976 | 22 619 | 25 452 | 47 071 | 54 156 | 63 424 | 70 353 | 85 929 | 98 482 | 106 592 | 119 614 | 134 672 | 69 129 | 94 329 | 170 657 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 204 114 | 319 689 | 341 615 | 468 812 | 757 586 | 713 392 | 760 879 | 740 154 | 690 373 | 702 104 | 639 953 | 721 407 | 884 792 | 765 228 | 869 657 | 923 185 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1973 | 3336 | 2003 | 3272 | 12 310 | 8252 | 9579 | 7522 | 15 735 | 12 553 | 8117 | 13 088 | 15 283 | 20 985 | 25 232 | 76 375 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2082 | 3336 | 2003 | 3273 | 12 310 | 8252 | 9579 | 7522 | 15 735 | 12 553 | 8111 | 13 047 | 15 058 | 19 930 | 25 199 | 76 328 |
| Pārskata gada peļņa | 1514 | 3248 | 1643 | 2834 | 10 856 | 7085 | 8787 | 6929 | 15 735 | 12 553 | 8111 | 13 047 | 15 058 | 19 930 | 25 199 | 76 328 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 12 | 13 | 13 | 14 | 14 | 13 | 16 | 16 | 16 | 16 | 13 | 13 | 13 | 10 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 85 473 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JŪRMALAS RIEPU CENTRS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JŪRMALAS RIEPU CENTRS" (reģ. nr. 40003415270) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Slokas iela 84.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 923 185 €, par 6,2% vairāk nekā gadu iepriekš (869 657 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 76 328 € (8,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 10. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 92 319 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 401 453 € un pašu kapitāls 170 657 € (42,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (80,2%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.