Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lake View"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 22 122 | 21 288 | 18 064 | 1643 | 3396 | 2588 | 3693 | 3187 | 5610 | 5378 | 4048 | 3710 | 5084 | 4708 | 3508 | 2321 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 61 212 | 61 212 | 61 212 | 0 | 195 962 | 199 201 | 199 567 | 208 126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 83 334 | 82 500 | 79 276 | 1643 | 199 358 | 201 789 | 203 260 | 211 313 | 5610 | 5378 | 4048 | 3710 | 5084 | 4708 | 3508 | 2321 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 740 | 1678 | 1079 | 848 | 2163 | 0 | 2511 | 273 | 2719 | 1304 | 858 | 1378 | 2112 | 134 | 83 425 | 83 436 |
| Ilgtermiņa saistības | 165 546 | 168 646 | 170 681 | 174 851 | 446 791 | 452 873 | 454 791 | 466 291 | 77 821 | 79 790 | 79 790 | 79 790 | 81 291 | 83 291 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 166 286 | 170 324 | 171 760 | 175 699 | 448 954 | 452 873 | 457 302 | 466 564 | 80 540 | 81 094 | 80 648 | 81 168 | 83 403 | 83 425 | 83 425 | 83 436 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5184 | -4872 | -4660 | -81 572 | -1934 | -1488 | -2958 | -1209 | 180 321 | -786 | -884 | -858 | -861 | -398 | -1200 | -1198 |
| Pašu kapitāls kopā | -82 952 | -87 824 | -92 484 | -174 056 | -249 596 | -251 084 | -254 042 | -255 251 | -74 930 | -75 716 | -76 600 | -77 458 | -78 319 | -78 717 | -79 917 | -81 115 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5130 | -4819 | -4619 | -81 540 | -1813 | -1383 | -2862 | -1159 | 180 371 | -736 | -834 | -808 | -811 | -348 | -1150 | -1148 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5184 | -4872 | -4660 | -81 572 | -1884 | -1438 | -2908 | -1159 | 180 371 | -736 | -834 | -808 | -811 | -348 | -1150 | -1148 |
| Pārskata gada peļņa | -5184 | -4872 | -4660 | -81 572 | -1934 | -1488 | -2958 | -1209 | 180 321 | -786 | -884 | -858 | -861 | -398 | -1200 | -1198 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Atpūtas centrs Lemārs" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEVEL 2000" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TAMAR" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "YAM-TI" — 2 kopīgas personas
- Her Healthy Habits
- Nodibinājums Baltic Young Talent Foundation
- SIA "Gourmet supply"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADOM"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Fraternitas"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NOBU"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SERVEX"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lake View"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lake View" (reģ. nr. 40003449099) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Jūrkalnes iela 15/25.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1198 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (48,9%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-81 115 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.