SIA "Atpūtas centrs Lemārs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 30 429 | 29 615 | 24 885 | 12 461 | 1717 | 1424 | 650 | 22 821 | 4636 | 11 269 | 26 217 | 102 120 | 67 811 | 28 314 | 9428 | 41 033 | 26 253 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 000 | 60 000 | 119 218 | 203 583 | 416 062 | 682 872 | 862 567 | 955 479 | 962 355 | 943 005 | 1 040 309 | 1 073 485 |
| Aktīvi kopā | 30 429 | 29 615 | 24 885 | 12 461 | 1717 | 61 424 | 60 650 | 142 039 | 208 219 | 427 331 | 709 089 | 964 687 | 1 023 290 | 990 669 | 952 433 | 1 081 342 | 1 099 738 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1426 | 3334 | 791 | 1319 | 18 | 127 | 50 | 33 882 | 60 481 | 44 921 | 27 115 | 41 189 | 3073 | 5419 | 10 999 | 1464 | 2349 |
| Ilgtermiņa saistības | 142 652 | 169 007 | 197 119 | 213 175 | 209 294 | 358 799 | 358 799 | 406 799 | 446 798 | 681 799 | 986 799 | 1 241 799 | 1 366 799 | 1 366 799 | 1 366 799 | 1 566 799 | 1 661 299 |
| Saistības kopā | 144 078 | 172 341 | 197 910 | 214 494 | 209 312 | 358 926 | 358 849 | 440 681 | 507 279 | 726 720 | 1 013 914 | 1 282 988 | 1 369 872 | 1 372 218 | 1 377 798 | 1 568 263 | 1 663 648 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -30 266 | -29 076 | -30 298 | -29 009 | -5562 | -2121 | -697 | -443 | -418 | -329 | -5436 | -13 476 | -28 281 | -34 967 | -43 816 | -61 556 | -76 989 |
| Pašu kapitāls kopā | -113 649 | -142 726 | -173 025 | -202 033 | -207 595 | -297 502 | -298 199 | -298 642 | -299 060 | -299 389 | -304 825 | -318 301 | -346 582 | -381 549 | -425 365 | -486 921 | -563 910 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8437 | 3140 | 1700 | 2312 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2834 | 30 253 | 34 984 | 16 654 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -29 793 | -29 076 | -30 298 | -29 009 | -5562 | -2121 | -594 | -345 | -368 | -279 | -5386 | -13 426 | -28 281 | -34 967 | -43 813 | -61 536 | -76 977 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -29 792 | -29 076 | -30 298 | -29 009 | -5562 | -2121 | -647 | -393 | -368 | -279 | -5386 | -13 426 | -28 281 | -34 967 | -43 813 | -61 536 | -76 977 |
| Pārskata gada peļņa | -30 266 | -29 076 | -30 298 | -29 009 | -5562 | -2121 | -697 | -443 | -418 | -329 | -5436 | -13 476 | -28 281 | -34 967 | -43 816 | -61 556 | -76 989 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lake View" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TAMAR" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "YAM-TI" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADOM"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Fraternitas"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEVEL 2000"
Kopsavilkums: SIA "Atpūtas centrs Lemārs"
Pārskats
SIA "Atpūtas centrs Lemārs" (reģ. nr. 40003234176) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 99 - 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 76 989 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (17). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (95%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-563 910 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.