Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANDRA DZERELE UN PARTNERIS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2026Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 64 000 € (17% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2026
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 51 185 | 59 877 | 48 227 | 81 976 | 39 498 | 29 791 | 36 383 | 120 446 | 226 463 | 177 687 | 305 278 | 218 186 | 197 677 | 228 004 | 256 075 | 438 207 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 49 180 | 32 575 | 16 632 | 11 045 | 268 652 | 271 458 | 280 990 | 389 923 | 373 465 | 337 503 | 313 678 | 286 644 | 399 746 | 346 067 | 319 011 | 332 703 |
| Aktīvi kopā | 100 365 | 92 452 | 64 859 | 93 021 | 308 150 | 301 249 | 317 373 | 510 369 | 599 928 | 515 190 | 618 956 | 504 830 | 597 423 | 574 071 | 575 086 | 770 910 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 53 703 | 26 870 | 24 362 | 26 833 | 25 073 | 27 273 | 58 603 | 120 101 | 219 009 | 256 622 | 297 921 | 277 778 | 193 729 | 187 361 | 193 554 | 205 174 |
| Ilgtermiņa saistības | 10 141 | 3686 | 1269 | 0 | 223 428 | 206 979 | 188 895 | 215 887 | 154 409 | 43 622 | 11 405 | 985 | 43 413 | 19 476 | 0 | 25 009 |
| Saistības kopā | 63 844 | 30 556 | 25 631 | 26 833 | 248 501 | 234 252 | 247 498 | 335 988 | 373 418 | 300 244 | 309 326 | 278 763 | 237 142 | 206 837 | 193 554 | 230 183 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 34 341 | 59 895 | 37 212 | 10 372 | 33 271 | 19 044 | 44 685 | 131 460 | 83 159 | 20 934 | 114 684 | 87 437 | 204 213 | 170 953 | 124 298 | 223 195 |
| Pašu kapitāls kopā | 36 521 | 61 896 | 39 228 | 66 188 | 57 649 | 60 693 | 59 379 | 159 960 | 214 512 | 214 946 | 309 630 | 226 067 | 360 281 | 367 234 | 381 532 | 540 727 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 182 139 | 205 732 | 192 341 | 172 047 | 202 286 | 217 297 | 311 925 | 828 814 | 894 305 | 922 561 | 986 061 | 1 128 094 | 1 474 425 | 1 607 453 | 1 551 446 | 1 732 422 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 41 270 | 70 149 | 45 696 | 11 352 | 38 351 | 29 673 | 58 713 | 141 305 | 96 573 | 32 423 | 123 676 | 130 876 | 222 069 | 214 473 | 155 801 | 239 986 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 40 861 | 69 900 | 45 644 | 11 350 | 34 507 | 19 090 | 49 947 | 131 603 | 87 909 | 27 095 | 121 260 | 130 317 | 221 689 | 211 547 | 154 368 | 239 295 |
| Pārskata gada peļņa | 34 341 | 59 895 | 37 212 | 10 372 | 33 271 | 19 044 | 44 685 | 131 460 | 83 159 | 20 934 | 114 684 | 87 437 | 204 213 | 170 953 | 124 298 | 223 195 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 10 | 10 | 10 | 6 | 7 | 9 | 16 | 14 | 15 | 12 | 11 | 13 | 15 | 15 | 15 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 810 | 16 000 | 45 999 | 30 879 | 28 607 | 20 500 | 20 000 | 171 000 | 69 999 | 164 000 | 110 000 | 64 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANDRA DZERELE UN PARTNERIS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SANDRA DZERELE UN PARTNERIS" (reģ. nr. 40003476595) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vīlandes iela 7 - 1.
Finanšu rezultāti
2026. gadā apgrozījums bija 1 732 422 €, par 11,7% vairāk nekā gadu iepriekš (1 551 446 €). No 2011. līdz 2026. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2026). 2026. gada peļņa bija 223 195 € (12,9% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2026. gadā darbinieku skaits bija 15. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 115 495 €. 2026. gada beigās bilances kopsumma bija 770 910 € un pašu kapitāls 540 727 € (70,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.