Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALTA ESPA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2024
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 083 491 | 1 135 451 | 705 974 | 689 504 | 917 635 | 966 614 | 711 164 | 712 995 | 716 875 | 430 159 | 145 573 | 112 223 | 15 072 | 1470 | 638 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 47 437 | 22 734 | 913 | 406 | 7297 | 0 | 36 351 | 27 722 | 36 194 | 31 590 | 17 646 | 3010 | 2106 | 1202 | 660 |
| Aktīvi kopā | 1 130 928 | 1 158 185 | 706 887 | 689 910 | 924 932 | 966 614 | 747 515 | 740 717 | 753 069 | 461 749 | 163 219 | 115 233 | 17 178 | 2672 | 1298 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 529 208 | 566 841 | 220 544 | 122 894 | 247 515 | 299 029 | 224 550 | 198 016 | 160 103 | 184 948 | 278 025 | 398 055 | 312 238 | 251 778 | 224 860 |
| Ilgtermiņa saistības | 358 803 | 402 810 | 293 840 | 357 332 | 472 737 | 414 887 | 278 142 | 278 142 | 278 142 | 278 142 | 278 753 | 278 142 | 278 142 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 888 011 | 969 651 | 514 384 | 480 226 | 720 252 | 713 916 | 502 692 | 476 158 | 438 245 | 463 090 | 556 778 | 676 197 | 590 380 | 251 778 | 224 860 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -94 730 | -51 312 | 2016 | 9543 | -91 235 | 44 940 | 8617 | 19 736 | 50 265 | -316 165 | -414 291 | -159 445 | -11 479 | 337 449 | 25 544 |
| Pašu kapitāls kopā | 238 296 | 186 984 | 189 000 | 198 543 | 191 266 | 236 206 | 244 823 | 264 559 | 314 824 | -1341 | -415 632 | -575 077 | -586 556 | -249 106 | -223 562 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 966 250 | 591 285 | 727 546 | 595 933 | 720 552 | 882 120 | 749 362 | 587 009 | 991 577 | 706 058 | 504 340 | 800 360 | 28 549 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -67 211 | -34 388 | 11 782 | 17 151 | -88 181 | 46 294 | 8664 | 20 182 | 50 123 | -316 173 | -414 548 | -158 431 | -11 477 | 337 499 | 25 544 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -94 730 | -51 312 | 2016 | 9543 | -91 235 | 44 940 | 8617 | 20 624 | 50 265 | -316 155 | -413 833 | -158 431 | -11 477 | 337 499 | 25 544 |
| Pārskata gada peļņa | -94 730 | -51 312 | 2016 | 9543 | -91 235 | 44 940 | 8617 | 19 736 | 50 265 | -316 165 | -414 291 | -159 445 | -11 479 | 337 449 | 25 544 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 40 | 36 | 36 | 25 | 21 | 23 | 29 | 22 | 31 | 27 | 28 | 30 | 7 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 19 218 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALTA ESPA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALTA ESPA" (reģ. nr. 40003487527) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Koknese, Melioratoru iela 1C.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gada peļņa bija 25 544 €. Ar peļņu noslēgti 8 no 15 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (52,7%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALTA ESPA". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-223 562 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.