Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIMAL 3"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 20 000 € (3% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 826 | 62 993 | 94 446 | 55 264 | 55 107 | 57 597 | 109 209 | 122 210 | 270 943 | 217 180 | 199 172 | 213 562 | 187 402 | 284 387 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 60 395 | 83 504 | 233 483 | 263 721 | 391 683 | 481 033 | 620 961 | 685 717 | 499 941 | 657 821 | 678 278 | 770 262 | 712 582 | 767 345 |
| Aktīvi kopā | 61 221 | 146 497 | 327 929 | 318 985 | 446 790 | 538 630 | 730 170 | 807 927 | 770 884 | 875 001 | 877 450 | 983 824 | 899 984 | 1 051 732 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3603 | 36 467 | 79 895 | 53 390 | 132 933 | 141 432 | 220 678 | 416 678 | 233 114 | 129 045 | 86 441 | 75 279 | 77 837 | 84 381 |
| Ilgtermiņa saistības | 56 878 | 41 378 | 51 876 | 36 376 | 81 554 | 86 856 | 140 951 | 136 353 | 90 330 | 161 071 | 92 328 | 137 074 | 85 175 | 119 066 |
| Saistības kopā | 60 481 | 77 845 | 131 771 | 89 766 | 214 487 | 228 288 | 361 629 | 553 031 | 323 444 | 290 116 | 178 769 | 212 353 | 163 012 | 203 447 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1260 | 67 912 | 98 476 | 33 067 | 3084 | 100 539 | 78 199 | 173 858 | 192 544 | 137 445 | 156 044 | 108 790 | 25 501 | 117 313 |
| Pašu kapitāls kopā | 740 | 68 652 | 196 158 | 229 219 | 232 303 | 310 342 | 368 541 | 254 896 | 447 440 | 584 885 | 698 681 | 771 471 | 736 972 | 848 285 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 400 | 374 914 | 564 383 | 448 243 | 306 724 | 839 253 | 577 765 | 710 646 | 855 695 | 579 563 | 766 218 | 584 954 | 792 428 | 484 435 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -882 | 77 437 | 105 566 | 37 433 | 4136 | 115 559 | 78 199 | 173 858 | 192 544 | 137 445 | 156 044 | 108 790 | 25 501 | 117 313 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1260 | 77 784 | 108 740 | 37 433 | 4136 | 115 559 | 78 199 | 173 858 | 192 544 | 137 445 | 156 044 | 108 790 | 25 501 | 117 313 |
| Pārskata gada peļņa | -1260 | 67 912 | 98 476 | 33 067 | 3084 | 100 539 | 78 199 | 173 858 | 192 544 | 137 445 | 156 044 | 108 790 | 25 501 | 117 313 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 4 | 4 | 6 | 8 | 8 | 6 | 8 | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 500 | 20 000 | 106 251 | 106 000 | 74 000 | 43 500 | 36 000 | 46 000 | 20 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIMAL 3"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIMAL 3" (reģ. nr. 40103583217) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Emīlijas iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 484 435 €, par 38,9% mazāk nekā gadu iepriekš (792 428 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 72,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 117 313 € (24,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 60 554 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 051 732 € un pašu kapitāls 848 285 € (80,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.