Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RENTRANS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 464 175 | 1 558 567 | 1 257 201 | 1 114 742 | 1 121 105 | 914 291 | 1 119 419 | 1 436 304 | 1 085 902 | 1 035 921 | 1 680 129 | 1 351 729 | 875 978 | 909 246 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 64 996 | 95 420 | 55 931 | 538 860 | 758 400 | 808 100 | 696 321 | 936 291 | 1 418 260 | 1 188 192 | 1 048 023 | 2 058 168 | 1 931 543 | 2 131 369 |
| Aktīvi kopā | 1 529 171 | 1 653 987 | 1 313 132 | 1 653 602 | 1 879 505 | 1 722 391 | 1 815 740 | 2 372 595 | 2 504 162 | 2 224 113 | 2 728 152 | 3 409 897 | 2 807 521 | 3 040 615 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 684 744 | 779 505 | 442 880 | 665 701 | 901 003 | 722 939 | 724 744 | 945 126 | 1 359 260 | 889 962 | 824 495 | 961 070 | 553 887 | 833 882 |
| Ilgtermiņa saistības | 653 763 | 653 637 | 649 650 | 708 217 | 616 694 | 555 015 | 565 015 | 1 002 926 | 922 571 | 872 906 | 1 188 152 | 1 435 846 | 1 256 356 | 1 186 244 |
| Saistības kopā | 1 338 507 | 1 433 142 | 1 092 530 | 1 373 918 | 1 517 697 | 1 277 954 | 1 289 759 | 1 948 052 | 2 281 831 | 1 762 868 | 2 012 647 | 2 396 916 | 1 810 243 | 2 020 126 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 48 451 | 29 536 | -515 | -34 787 | 80 820 | 66 274 | 81 544 | -101 438 | 216 640 | 409 647 | 254 260 | 297 476 | 46 797 | 23 211 |
| Pašu kapitāls kopā | 188 463 | 217 999 | 217 484 | 274 664 | 355 484 | 444 437 | 525 981 | 424 543 | 222 331 | 461 245 | 715 505 | 1 012 981 | 997 278 | 1 020 489 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 106 353 | 2 537 506 | 1 638 290 | 1 728 475 | 1 619 622 | 2 767 655 | 1 321 824 | 2 983 330 | 2 601 726 | 2 140 723 | 2 188 920 | 3 969 908 | 2 081 682 | 2 482 129 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 61 288 | 31 357 | 1274 | -69 501 | 68 862 | 52 671 | 77 044 | -101 435 | 225 506 | 419 322 | 280 326 | 347 913 | 116 113 | 99 807 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 58 849 | 34 140 | 2329 | -37 571 | 102 610 | 66 274 | 81 852 | -101 107 | 216 691 | 409 702 | 254 748 | 297 959 | 46 797 | 23 211 |
| Pārskata gada peļņa | 48 451 | 29 536 | -515 | -34 787 | 80 820 | 66 274 | 81 544 | -101 438 | 216 640 | 409 647 | 254 260 | 297 476 | 46 797 | 23 211 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 14 | 14 | 16 | 12 | 14 | 16 | 27 | 29 | 34 | 31 | 27 | 23 | 24 |
| Aprēķinātā dividende | 70 280 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 418 852 | 170 733 | 0 | 0 | 62 500 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "SOGTRANS" — 2 kopīgas personas
- SUOSIL EU SIA
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RENTRANS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RENTRANS" (reģ. nr. 40003492424) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rencēnu iela 10A.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 2 482 129 €, par 19,2% vairāk nekā gadu iepriekš (2 081 682 €). No 2011. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,3% gadā. 2024. gada peļņa bija 23 211 € (0,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 24 (gadu iepriekš 23). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 103 422 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 3 040 615 € un pašu kapitāls 1 020 489 € (33,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.