SIA "R & V IZGLĪTĪBAS CENTRS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 79 202 | 25 100 | 89 644 | 258 831 | 138 963 | 128 911 | 103 097 | 54 563 | 46 558 | 48 913 | 62 086 | 36 420 | 27 178 | 27 585 | 73 050 | 41 560 | 22 597 | 14 851 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 91 308 | 120 238 | 111 923 | 72 370 | 171 804 | 155 873 | 192 954 | 164 946 | 138 452 | 114 230 | 101 345 | 101 345 | 101 087 | 101 087 | 62 283 | 60 126 | 60 126 | 61 048 |
| Aktīvi kopā | 170 510 | 145 338 | 201 567 | 331 201 | 310 767 | 284 784 | 296 051 | 219 509 | 185 010 | 163 143 | 163 431 | 137 765 | 128 265 | 128 672 | 135 333 | 101 686 | 82 723 | 75 899 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3899 | 2927 | 58 479 | 212 805 | 160 183 | 128 098 | 86 908 | 25 952 | 28 354 | 32 921 | 39 326 | 41 490 | 41 402 | 54 455 | 23 898 | 15 151 | 12 801 | 19 761 |
| Ilgtermiņa saistības | 165 063 | 139 464 | 131 546 | 125 730 | 125 678 | 121 039 | 156 504 | 140 785 | 114 715 | 102 533 | 94 322 | 87 752 | 85 443 | 74 051 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 168 962 | 142 391 | 190 025 | 338 535 | 285 861 | 249 137 | 243 412 | 166 737 | 143 069 | 135 454 | 133 648 | 129 242 | 126 845 | 128 506 | 23 898 | 15 151 | 12 801 | 19 761 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3572 | -33 601 | 8593 | 26 124 | 32 240 | 10 741 | 1918 | 133 | -24 551 | -14 252 | 2094 | -21 260 | -7103 | -1254 | 111 269 | -24 901 | -16 613 | -13 784 |
| Pašu kapitāls kopā | 1548 | 2947 | 11 542 | -7334 | 24 906 | 35 647 | 52 639 | 52 772 | 41 941 | 27 689 | 29 783 | 8523 | 1420 | 166 | 111 435 | 86 535 | 69 922 | 56 138 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 44 866 | 14 123 | 201 696 | 1 917 807 | 2 125 791 | 1 164 552 | 1 121 717 | 414 060 | 165 835 | 263 008 | 283 250 | 202 868 | 112 226 | 123 355 | 150 544 | 159 790 | 173 716 | 178 151 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 18 125 | -25 244 | 17 421 | 37 766 | 46 469 | 19 680 | 11 374 | 10 235 | -17 975 | -7428 | 7565 | -16 065 | -3513 | 3272 | 113 749 | -24 663 | -16 613 | -13 784 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3880 | -33 241 | 9478 | 28 860 | 38 755 | 13 022 | 2592 | 2658 | -24 551 | -13 514 | 2094 | -21 260 | -7103 | -1254 | 111 269 | -24 663 | -16 613 | -13 784 |
| Pārskata gada peļņa | 3572 | -33 601 | 8593 | 26 124 | 32 240 | 10 741 | 1918 | 133 | -24 551 | -14 252 | 2094 | -21 260 | -7103 | -1254 | 111 269 | -24 901 | -16 613 | -13 784 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "R & V IZGLĪTĪBAS CENTRS"
Pārskats
SIA "R & V IZGLĪTĪBAS CENTRS" (reģ. nr. 40003499047) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Skolas iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 178 151 €, par 2,6% vairāk nekā gadu iepriekš (173 716 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 784 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 178 151 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 75 899 € un pašu kapitāls 56 138 € (74,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.