Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZEMGALES AGROTEHNIKA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 37 511 | 43 903 | 41 170 | 93 383 | 96 416 | 98 277 | 108 944 | 116 433 | 180 103 | 120 255 | 120 304 | 121 208 | 122 145 | 125 716 | 122 993 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 46 037 | 39 033 | 63 475 | 72 581 | 62 848 | 53 558 | 47 085 | 40 807 | 39 567 | 38 822 | 38 376 | 38 108 | 37 947 | 37 706 | 37 706 |
| Aktīvi kopā | 83 548 | 82 936 | 104 645 | 165 964 | 159 264 | 151 835 | 156 029 | 157 240 | 219 670 | 159 077 | 158 680 | 159 316 | 160 092 | 163 422 | 160 699 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 13 627 | 11 417 | 29 925 | 37 198 | 28 815 | 19 142 | 9772 | 5121 | 66 663 | 5689 | 5149 | 4129 | 3467 | 5501 | 7044 |
| Ilgtermiņa saistības | 10 439 | 10 439 | 10 439 | 14 853 | 14 853 | 14 853 | 14 853 | 14 853 | 14 853 | 14 853 | 14 853 | 14 853 | 14 853 | 14 853 | 10 035 |
| Saistības kopā | 24 066 | 21 856 | 40 364 | 52 051 | 43 668 | 33 995 | 24 625 | 19 974 | 81 516 | 20 542 | 20 002 | 18 982 | 18 320 | 20 354 | 17 079 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 7900 | 1598 | 3201 | 22 448 | 1683 | 2244 | 13 564 | 5864 | 888 | 381 | 143 | 1656 | 1438 | 1296 | 548 |
| Pašu kapitāls kopā | 59 482 | 61 080 | 64 281 | 113 913 | 115 596 | 117 840 | 131 404 | 137 266 | 138 154 | 138 535 | 138 678 | 140 334 | 141 772 | 143 068 | 143 620 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 36 024 | 31 624 | 30 092 | 77 778 | 45 300 | 41 700 | 67 855 | 51 400 | 137 396 | 47 925 | 47 130 | 44 300 | 42 410 | 42 750 | 49 590 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 9633 | 1753 | 3201 | 27 854 | 1683 | 3561 | 16 672 | 5834 | 356 | 381 | 143 | 1656 | 1438 | 1296 | 548 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9633 | 1753 | 3201 | 27 842 | 1683 | 3488 | 16 590 | 5864 | 888 | 381 | 143 | 1656 | 1438 | 1296 | 548 |
| Pārskata gada peļņa | 7900 | 1598 | 3201 | 22 448 | 1683 | 2244 | 13 564 | 5864 | 888 | 381 | 143 | 1656 | 1438 | 1296 | 548 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "LRS MŪSA" — 19,49%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZEMGALES AGROTEHNIKA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZEMGALES AGROTEHNIKA" (reģ. nr. 40003553606) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Gailīšu pag., "Čikstes".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 49 590 €, par 16,0% vairāk nekā gadu iepriekš (42 750 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 548 € (1,1% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9918 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 160 699 € un pašu kapitāls 143 620 € (89,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.