SIA "LRS MŪSA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 596 154 | 2 163 544 | 2 119 253 | 2 303 202 | 3 511 519 | 3 365 248 | 3 318 890 | 3 477 053 | 3 784 148 | 3 387 588 | 2 952 422 | 3 624 768 | 6 056 795 | 4 783 456 | 5 176 631 | 4 770 321 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 468 759 | 458 022 | 651 274 | 705 059 | 896 074 | 813 385 | 631 685 | 855 355 | 1 167 180 | 2 011 236 | 2 302 092 | 1 970 898 | 1 726 956 | 1 945 125 | 1 825 066 | 2 055 203 |
| Aktīvi kopā | 2 064 913 | 2 621 566 | 2 770 527 | 3 008 261 | 4 407 593 | 4 178 633 | 3 950 575 | 4 332 408 | 4 951 328 | 5 398 824 | 5 254 514 | 5 595 666 | 7 783 751 | 6 728 581 | 7 001 697 | 6 825 524 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 190 950 | 1 532 614 | 1 730 927 | 1 920 781 | 2 794 631 | 2 467 593 | 2 323 231 | 2 513 695 | 2 744 372 | 2 388 207 | 2 000 272 | 2 378 873 | 3 214 835 | 3 207 605 | 2 759 362 | 2 965 371 |
| Ilgtermiņa saistības | 2716 | 195 499 | 125 531 | 143 006 | 159 174 | 196 624 | 111 186 | 266 301 | 521 596 | 1 292 950 | 1 310 908 | 1 001 770 | 1 569 677 | 376 349 | 1 027 768 | 576 170 |
| Saistības kopā | 1 193 666 | 1 728 113 | 1 856 458 | 2 063 787 | 2 953 805 | 2 664 217 | 2 434 417 | 2 779 996 | 3 265 968 | 3 681 157 | 3 311 180 | 3 380 643 | 4 784 512 | 3 583 954 | 3 787 130 | 3 541 541 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 78 343 | 21 857 | 19 910 | 48 030 | 75 823 | 63 609 | 4229 | 36 254 | 132 948 | 32 307 | 225 667 | 271 689 | 784 216 | 145 388 | 72 641 | 69 416 |
| Pašu kapitāls kopā | 845 420 | 867 277 | 887 187 | 935 217 | 1 406 517 | 1 470 126 | 1 516 158 | 1 552 412 | 1 685 360 | 1 717 667 | 1 943 334 | 2 215 023 | 2 999 239 | 3 144 627 | 3 214 567 | 3 283 983 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3 751 790 | 4 405 512 | 4 598 111 | 5 762 387 | 8 541 322 | 7 721 511 | 6 465 317 | 8 698 236 | 10 667 268 | 11 000 950 | 10 834 568 | 13 123 292 | 18 407 075 | 17 909 721 | 15 169 312 | 16 521 207 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 133 407 | 59 575 | 65 202 | 88 472 | 150 097 | 174 907 | 59 569 | 79 558 | 200 609 | 139 208 | 328 551 | 354 237 | 879 880 | 273 018 | 217 115 | 131 273 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 96 498 | 31 495 | 27 906 | 52 327 | 140 115 | 100 166 | 16 742 | 36 254 | 132 998 | 32 567 | 225 667 | 271 689 | 784 216 | 145 388 | 72 641 | 69 416 |
| Pārskata gada peļņa | 78 343 | 21 857 | 19 910 | 48 030 | 75 823 | 63 609 | 4229 | 36 254 | 132 948 | 32 307 | 225 667 | 271 689 | 784 216 | 145 388 | 72 641 | 69 416 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 25 | 26 | 26 | 27 | 29 | 28 | 28 | 29 | 29 | 29 | 28 | 28 | 28 | 30 | 30 | 31 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Bauskas rajona Gailīšu pagasta zemnieku saimniecība "VANGAĻI"
- Bula Edmunda Vecsaules pagasta zemnieku saimniecība "MAZKRAUKĻI"
- Mednieku klubs "Ozolaine"
- Normunda Grauža zemnieku saimniecība "KOKLES"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "B.I.E."
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BAUSKAS TIRGOTĀJS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sidrabe Vacuum"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "UZVARA-STRAUTI"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZEMGALES AGROTEHNIKA"
Kopsavilkums: SIA "LRS MŪSA"
Pārskats
SIA "LRS MŪSA" (reģ. nr. 43603000012) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Gailīšu pag., "Čikstes".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 16 521 207 €, par 8,9% vairāk nekā gadu iepriekš (15 169 312 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 69 416 € (0,4% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 31 (gadu iepriekš 30). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 532 942 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6 825 524 € un pašu kapitāls 3 283 983 € (48,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 17. Lielākā līdzdalība (64,3%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.