SIA "MAIJA VALDEMARA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1774 | 2538 | 83 | -6 | 4 | 0 | 58 905 | 51 801 | 46 740 | 43 214 | 52 740 | 58 355 | 45 502 | 89 897 | 104 523 | 76 495 | 72 476 | 76 779 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1748 | 14 961 | 18 171 | 16 188 | 14 207 | 12 011 | 23 407 | 36 911 | 27 951 | 15 822 | 9279 | 13 909 | 10 275 | 21 291 | 33 501 | 35 817 | 22 075 | 10 539 |
| Aktīvi kopā | 3522 | 17 499 | 18 254 | 16 182 | 14 211 | 12 011 | 82 312 | 88 712 | 74 691 | 59 036 | 62 019 | 72 264 | 55 777 | 111 188 | 138 024 | 112 312 | 94 551 | 87 318 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 182 | 13 359 | 445 | 430 | 453 | 0 | 50 218 | 62 975 | 48 801 | 44 137 | 42 469 | 50 333 | 45 872 | 33 841 | 49 825 | 62 018 | 55 332 | 66 587 |
| Ilgtermiņa saistības | 995 | 2196 | 15 579 | 15 579 | 15 579 | 16 032 | 22 812 | 29 322 | 27 022 | 15 938 | 13 938 | 13 938 | 13 938 | 16 938 | 16 938 | 16 938 | 5855 | 5855 |
| Saistības kopā | 1177 | 15 555 | 16 024 | 16 009 | 16 032 | 16 032 | 73 030 | 92 297 | 75 823 | 60 075 | 56 407 | 64 271 | 59 810 | 50 779 | 66 763 | 78 956 | 61 187 | 72 442 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1299 | -401 | 286 | -2057 | -1994 | -2200 | 15 004 | -12 867 | 2453 | 93 | 6651 | 2381 | -12 026 | 64 442 | 10 852 | -37 905 | 8 | -18 488 |
| Pašu kapitāls kopā | 2345 | 1944 | 2230 | 173 | -1821 | -4021 | 9282 | -3585 | -1132 | -1039 | 5612 | 7993 | -4033 | 60 409 | 71 261 | 33 356 | 33 364 | 14 876 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 6473 | 4799 | 6944 | 0 | 0 | 0 | 227 843 | 373 569 | 358 319 | 358 033 | 405 552 | 463 162 | 367 855 | 356 857 | 616 892 | 721 027 | 720 770 | 694 745 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1299 | -401 | 286 | -2057 | -1994 | -2200 | 17 814 | -12 488 | 2814 | 288 | 6889 | 2549 | -11 788 | 64 563 | 10 878 | -37 898 | 8 | -18 487 |
| EBITDA | -49 | 849 | 536 | -80 | -17 | -223 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1299 | -401 | 286 | -2057 | -1994 | -2200 | 17 811 | -12 867 | 2453 | 255 | 6729 | 2397 | -12 006 | 64 461 | 10 875 | -37 898 | 8 | -18 487 |
| Pārskata gada peļņa | -1299 | -401 | 286 | -2057 | -1994 | -2200 | 15 004 | -12 867 | 2453 | 93 | 6651 | 2381 | -12 026 | 64 442 | 10 852 | -37 905 | 8 | -18 488 |
| Darbaspēka izmaksas | 797 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 1250 | 1250 | 250 | 1977 | 1977 | 1977 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 18 | 31 | 28 | 28 | 26 | 29 | 31 | 28 | 29 | 31 | 30 | 30 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "MAIJA VALDEMARA"
Pārskats
SIA "MAIJA VALDEMARA" (reģ. nr. 40003566992) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 16 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 694 745 €, par 3,6% mazāk nekā gadu iepriekš (720 770 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 31,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 18 488 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 30. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 158 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 87 318 € un pašu kapitāls 14 876 € (17,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (76%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.