SIA "PĀRSA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 246 | 39 173 | 44 715 | 136 670 | 294 379 | 310 780 | 445 628 | 437 083 | 470 079 | 594 952 | 354 375 | 74 293 | 131 879 | 208 786 | 195 241 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 8521 | 7401 | 8662 | 83 037 | 119 220 | 186 040 | 190 385 | 291 596 | 122 423 | 176 124 | 170 698 | 226 356 | 277 451 | 221 684 |
| Aktīvi kopā | 246 | 47 694 | 52 116 | 145 332 | 377 416 | 430 000 | 631 668 | 627 468 | 761 675 | 717 375 | 530 499 | 244 991 | 358 235 | 486 237 | 416 925 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 47 611 | 52 727 | 134 746 | 352 575 | 355 176 | 433 984 | 458 015 | 500 250 | 342 898 | 166 355 | 52 757 | 238 778 | 365 474 | 349 178 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 7000 | 42 063 | 62 697 | 102 705 | 150 647 | 113 754 | 0 | 0 | 0 | 68 553 | 37 902 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 47 611 | 52 727 | 141 746 | 394 638 | 417 873 | 536 689 | 608 662 | 614 004 | 342 898 | 166 355 | 52 757 | 307 331 | 403 376 | 349 178 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3 | -163 | -694 | 4455 | -20 808 | 29 349 | 82 852 | 15 960 | 128 865 | 226 824 | -10 333 | -171 910 | -141 330 | 31 957 | -15 114 |
| Pašu kapitāls kopā | 246 | 83 | -611 | 3586 | -17 222 | 12 127 | 94 979 | 18 806 | 147 671 | 374 477 | 364 144 | 192 234 | 50 904 | 82 861 | 67 747 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 197 611 | 482 913 | 968 586 | 1 543 975 | 3 212 944 | 4 540 179 | 5 084 779 | 5 612 099 | 5 527 667 | 4 277 091 | 211 784 | 463 331 | 1 677 847 | 1 509 448 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3 | -163 | -622 | 367 | -19 036 | 32 425 | 86 913 | 23 465 | 134 346 | 228 250 | -7643 | -171 488 | -134 032 | 40 169 | -13 207 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 | -163 | -694 | 4749 | -20 512 | 29 465 | 82 852 | 15 960 | 128 865 | 226 824 | -10 333 | -171 910 | -141 303 | 32 045 | -15 037 |
| Pārskata gada peļņa | -3 | -163 | -694 | 4455 | -20 808 | 29 349 | 82 852 | 15 960 | 128 865 | 226 824 | -10 333 | -171 910 | -141 330 | 31 957 | -15 114 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 9 | 10 | 12 | 19 | 41 | 51 | 54 | 62 | 60 | 47 | 7 | 17 | 47 | 49 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 92 133 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Bio steak" — 50%
Kopsavilkums: SIA "PĀRSA"
Pārskats
SIA "PĀRSA" (reģ. nr. 40003579501) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Kuldīgas nov., Kuldīga, Ventspils iela 104.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 509 448 €, par 10,0% mazāk nekā gadu iepriekš (1 677 847 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 15 114 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 49 (gadu iepriekš 47). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 30 805 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 416 925 € un pašu kapitāls 67 747 € (16,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.