SIA "HRG-lux"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 24 866 | 48 263 | 59 371 | 118 903 | 299 647 | 343 696 | 563 866 | 503 338 | 561 965 | 491 184 | 507 084 | 390 331 | 346 776 | 190 271 | 228 045 | 158 897 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2728 | 3931 | 3850 | 33 561 | 57 837 | 53 214 | 57 476 | 104 190 | 99 415 | 150 525 | 8062 | 16 191 | 37 183 | 121 965 | 32 123 | 28 485 |
| Aktīvi kopā | 27 594 | 52 194 | 63 221 | 152 464 | 357 484 | 396 910 | 621 342 | 607 528 | 661 380 | 641 709 | 515 146 | 406 522 | 383 959 | 312 236 | 260 168 | 187 382 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 29 504 | 39 698 | 68 619 | 165 883 | 340 295 | 380 838 | 604 274 | 540 501 | 695 714 | 602 706 | 366 694 | 297 565 | 308 570 | 292 365 | 283 927 | 267 526 |
| Ilgtermiņa saistības | 6742 | 4418 | 0 | 18 279 | 26 117 | 2231 | 10 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 36 246 | 44 116 | 68 619 | 184 162 | 366 412 | 383 069 | 614 274 | 540 501 | 695 714 | 602 706 | 366 694 | 297 565 | 308 570 | 292 365 | 283 927 | 267 526 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8166 | 1730 | -13 477 | -6313 | 31 879 | 13 752 | 11 325 | 59 960 | -58 522 | 73 337 | 109 449 | -39 495 | -33 568 | -55 519 | -43 630 | -56 385 |
| Pašu kapitāls kopā | -8652 | 8078 | -5398 | -35 061 | -18 008 | -4256 | 7068 | 67 027 | -34 334 | 39 003 | 148 452 | 108 957 | 75 389 | 19 871 | -23 759 | -80 144 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 249 181 | 351 622 | 581 675 | 1 145 804 | 1 809 741 | 2 459 684 | 3 315 697 | 4 051 224 | 4 324 661 | 4 464 234 | 4 025 836 | 2 862 204 | 2 264 865 | 2 332 801 | 2 316 678 | 1 672 758 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7651 | 2279 | -12 749 | -4815 | 33 882 | 16 867 | 13 692 | 66 400 | -57 820 | 75 944 | 112 927 | -39 495 | -33 568 | -55 519 | -43 630 | -56 385 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8166 | 1730 | -13 477 | -6175 | 32 297 | 16 218 | 13 647 | 66 400 | -58 522 | 73 337 | 109 449 | -39 495 | -33 568 | -55 519 | -43 630 | -56 385 |
| Pārskata gada peļņa | -8166 | 1730 | -13 477 | -6313 | 31 879 | 13 752 | 11 325 | 59 960 | -58 522 | 73 337 | 109 449 | -39 495 | -33 568 | -55 519 | -43 630 | -56 385 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 11 | 17 | 28 | 39 | 35 | 45 | 50 | 55 | 55 | 49 | 30 | 25 | 25 | 23 | 25 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 839 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "HRG-lux"
Pārskats
SIA "HRG-lux" (reģ. nr. 41203030738) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Kuldīgas nov., Kuldīga, Ventspils iela 104.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 672 758 €, par 27,8% mazāk nekā gadu iepriekš (2 316 678 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 56 385 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 25 (gadu iepriekš 23). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 66 910 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-80 144 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.