SIA "Garlic Group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4687 | 2827 | 1399 | 316 | 15 473 | 59 823 | 77 555 | 182 204 | 275 950 | 347 593 | 634 764 | 286 149 | 302 089 | 269 531 | 232 225 | 232 193 | 296 301 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 64 | 26 | 0 | 0 | 3127 | 3678 | 6653 | 23 310 | 61 523 | 47 860 | 71 617 | 109 299 | 79 897 | 52 186 | 35 829 | 22 580 | 16 615 |
| Aktīvi kopā | 4751 | 2853 | 1399 | 316 | 18 600 | 63 501 | 84 208 | 205 514 | 337 473 | 395 453 | 706 381 | 395 448 | 381 986 | 321 717 | 268 054 | 254 773 | 312 916 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4242 | 4357 | 3445 | 2691 | 10 918 | 48 866 | 68 918 | 172 669 | 305 263 | 377 714 | 690 941 | 0 | 0 | 0 | 525 685 | 548 097 | 601 994 |
| Ilgtermiņa saistības | 833 | 0 | 0 | 0 | 1509 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 778 083 | 643 193 | 581 553 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 5075 | 4357 | 3445 | 2691 | 12 427 | 48 866 | 68 918 | 172 669 | 305 263 | 377 714 | 690 941 | 778 083 | 643 193 | 581 553 | 525 685 | 548 097 | 601 994 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2348 | -1178 | -520 | -329 | 8548 | 4768 | 655 | 17 559 | 16 924 | 2453 | 10 145 | -398 075 | 121 428 | 1370 | 2205 | -35 693 | 4245 |
| Pašu kapitāls kopā | -348 | -1526 | -2046 | -2375 | 6173 | 14 635 | 15 290 | 32 845 | 32 210 | 17 739 | 15 440 | -382 635 | -261 207 | -259 836 | -257 631 | -293 324 | -289 078 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 6326 | 1100 | 547 | 162 | 35 154 | 281 030 | 381 020 | 551 189 | 1 822 138 | 2 294 973 | 4 041 261 | 3 417 589 | 2 104 037 | 1 703 478 | 1 082 014 | 982 585 | 841 867 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2324 | -1125 | -441 | -329 | 10 059 | 6686 | 1261 | 21 794 | 24 883 | 7934 | 19 013 | -386 069 | 128 544 | 9409 | 26 792 | -8283 | 26 430 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2442 | -1178 | -520 | -329 | 10 057 | 5740 | 797 | 20 603 | 23 259 | 6755 | 16 989 | -393 929 | 124 190 | 2013 | 3181 | -34 782 | 4474 |
| Pārskata gada peļņa | -2348 | -1178 | -520 | -329 | 8548 | 4768 | 655 | 17 559 | 16 924 | 2453 | 10 145 | -398 075 | 121 428 | 1370 | 2205 | -35 693 | 4245 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 28 | 18 | 24 | 29 | 24 | 26 | 24 | 18 | 19 | 15 | 11 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 2155 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 559 | 16 924 | 12 444 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Garlic Group"
Pārskats
SIA "Garlic Group" (reģ. nr. 40003630854) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lubānas iela 82.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 841 867 €, par 14,3% mazāk nekā gadu iepriekš (982 585 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 35,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 4245 € (0,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 11). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 168 373 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-289 078 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.