Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MENDALI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 39 834 | 0 | 29 290 | 64 930 | 76 626 | 88 840 | 92 398 | 61 408 | 174 929 | 136 506 | 84 880 | 113 616 | 136 330 | 187 134 | 139 510 | 115 209 | 210 398 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 13 137 | 0 | 12 367 | 18 946 | 27 533 | 44 693 | 42 312 | 29 552 | 23 900 | 13 496 | 6463 | 3935 | 20 895 | 17 052 | 12 496 | 16 332 | 9240 |
| Aktīvi kopā | 52 971 | 0 | 41 657 | 83 876 | 104 159 | 133 533 | 134 710 | 90 960 | 198 829 | 150 002 | 91 343 | 117 551 | 157 225 | 204 186 | 152 006 | 131 541 | 219 638 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 38 460 | 0 | 31 657 | 64 827 | 71 972 | 77 134 | 82 671 | 102 272 | 192 401 | 116 909 | 57 222 | 76 248 | 97 359 | 139 775 | 84 918 | 95 243 | 212 896 |
| Ilgtermiņa saistības | 6573 | 0 | 7308 | 9406 | 14 564 | 21 384 | 33 168 | 13 432 | 5592 | 1540 | 0 | 0 | 10 949 | 7497 | 3138 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 45 033 | 0 | 38 965 | 74 233 | 86 536 | 98 518 | 115 839 | 115 704 | 197 993 | 118 449 | 57 222 | 76 248 | 108 308 | 147 272 | 88 056 | 95 243 | 212 896 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -46 539 | 0 | -4485 | 6951 | 7980 | 9940 | -16 145 | -43 614 | 25 580 | 30 717 | 2568 | 7182 | 7614 | 7997 | 7036 | -27 652 | -29 556 |
| Pašu kapitāls kopā | 7938 | 0 | 2692 | 9643 | 17 623 | 35 015 | 18 871 | -24 744 | 836 | 31 553 | 34 121 | 41 303 | 48 917 | 56 914 | 63 950 | 36 298 | 6742 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 204 025 | 0 | 163 468 | 253 075 | 329 145 | 434 351 | 393 114 | 252 632 | 433 572 | 444 573 | 532 438 | 338 824 | 333 900 | 355 773 | 416 557 | 242 977 | 193 045 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -45 870 | 0 | -4967 | 7480 | 9586 | 13 664 | -13 052 | -41 072 | 28 366 | 31 785 | 2750 | 8096 | 9010 | 9374 | 8641 | -25 870 | -28 225 |
| EBITDA | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -47 508 | 0 | -5794 | 7082 | 8062 | 11 099 | -16 145 | -43 614 | 26 809 | 30 717 | 2568 | 7182 | 7635 | 8001 | 7045 | -27 635 | -29 549 |
| Pārskata gada peļņa | -46 539 | 0 | -4485 | 6951 | 7980 | 9940 | -16 145 | -43 614 | 25 580 | 30 717 | 2568 | 7182 | 7614 | 7997 | 7036 | -27 652 | -29 556 |
| Darbaspēka izmaksas | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 8 | 8 | 8 | 10 | 10 | 9 | 9 | 10 | 8 | 8 | 8 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MENDALI"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MENDALI" (reģ. nr. 40003664422) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Ropažu pag., Ropaži, Ceriņu iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 193 045 €, par 20,6% mazāk nekā gadu iepriekš (242 977 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 29 556 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 24 131 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 219 638 € un pašu kapitāls 6742 € (3,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60,2%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.