Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Smarsija"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 18 646 | 34 747 | 46 648 | 32 388 | 29 443 | 17 109 | 1863 | 3976 | 5151 | 6540 | 7904 | 6108 | 33 209 | 14 490 | 54 743 | 37 423 | 24 771 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 333 809 | 314 512 | 295 354 | 301 282 | 277 424 | 346 445 | 312 700 | 503 404 | 468 131 | 431 255 | 394 379 | 357 502 | 308 816 | 305 743 | 259 111 | 222 235 | 185 358 |
| Aktīvi kopā | 352 455 | 349 259 | 342 002 | 333 670 | 306 867 | 363 554 | 314 563 | 507 380 | 473 282 | 437 795 | 402 283 | 363 610 | 342 025 | 320 233 | 313 854 | 259 658 | 210 129 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 46 682 | 70 593 | 56 156 | 53 903 | 47 334 | 40 120 | 34 167 | 33 385 | 4699 | 7751 | 6792 | 16 184 | 22 614 | 31 741 | 13 895 | 10 345 | 13 018 |
| Ilgtermiņa saistības | 382 073 | 381 743 | 414 112 | 435 448 | 239 608 | 335 473 | 335 220 | 541 096 | 562 027 | 562 027 | 562 027 | 562 027 | 562 027 | 548 483 | 548 483 | 164 438 | 164 438 |
| Saistības kopā | 428 755 | 452 336 | 470 268 | 489 351 | 286 942 | 375 593 | 369 387 | 574 481 | 566 726 | 569 778 | 568 819 | 578 211 | 584 641 | 580 224 | 562 378 | 174 783 | 177 456 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -45 307 | -26 777 | -26 728 | -27 561 | -22 709 | -40 390 | -42 784 | -37 292 | -26 343 | -38 539 | -34 553 | -48 065 | -28 015 | -17 375 | 11 467 | 333 399 | -52 202 |
| Pašu kapitāls kopā | -76 300 | -103 077 | -129 805 | -157 366 | 19 925 | -12 039 | -54 824 | -67 101 | -93 444 | -131 983 | -166 536 | -214 601 | -242 616 | -259 991 | -248 524 | 84 875 | 32 673 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 51 382 | 51 463 | 47 480 | 75 848 | 44 790 | 81 035 | 95 151 | 32 773 | 22 797 | 20 285 | 25 052 | 15 932 | 21 560 | 24 348 | 24 293 | 17 082 | 10 814 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -29 724 | -19 711 | -21 697 | -21 412 | -33 036 | -35 991 | -37 043 | -27 292 | -26 343 | -38 539 | -34 553 | -48 065 | -28 015 | -17 375 | 11 467 | 333 399 | -52 202 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -42 865 | -25 129 | -25 021 | -24 120 | -34 874 | -38 161 | -40 570 | -37 292 | -26 343 | -38 539 | -34 553 | -48 065 | -28 015 | -17 375 | 11 467 | 333 399 | -52 202 |
| Pārskata gada peļņa | -45 307 | -26 777 | -26 728 | -27 561 | -22 709 | -40 390 | -42 784 | -37 292 | -26 343 | -38 539 | -34 553 | -48 065 | -28 015 | -17 375 | 11 467 | 333 399 | -52 202 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Smarsija"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Smarsija" (reģ. nr. 40003684433) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Stabu iela 54.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 10 814 €, par 36,7% mazāk nekā gadu iepriekš (17 082 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 9,3% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 52 202 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 10 814 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 210 129 € un pašu kapitāls 32 673 € (15,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (76%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.