Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ViRa Pro"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2393 | 3099 | 3260 | 5661 | 10 551 | 13 851 | 74 773 | 102 087 | 212 186 | 222 612 | 379 077 | 156 033 | 257 060 | 455 217 | 700 981 | 702 005 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 17 574 | 8423 | 6354 | 4130 | 4457 | 3347 | 3448 | 22 781 | 25 626 | 45 787 | 34 569 | 37 795 | 112 421 | 97 084 | 61 793 | 48 310 |
| Aktīvi kopā | 19 967 | 11 522 | 9614 | 9791 | 15 008 | 17 198 | 78 221 | 124 868 | 237 812 | 268 399 | 413 646 | 193 828 | 369 481 | 552 301 | 762 774 | 750 315 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 68 425 | 73 079 | 74 358 | 78 307 | 98 870 | 82 071 | 108 001 | 157 459 | 269 197 | 277 190 | 272 803 | 106 707 | 207 204 | 369 541 | 579 079 | 625 827 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 55 246 | 51 846 | 57 396 | 52 794 | 28 244 | 31 216 | 21 716 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 68 425 | 73 079 | 74 358 | 78 307 | 154 116 | 133 917 | 165 397 | 210 253 | 297 441 | 308 406 | 294 519 | 106 707 | 207 204 | 369 541 | 579 079 | 625 827 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -20 123 | -13 099 | -3187 | -3772 | -38 354 | 22 390 | 29 543 | 1791 | 25 756 | 19 622 | 160 873 | -33 749 | 41 407 | 20 483 | 935 | -59 207 |
| Pašu kapitāls kopā | -51 975 | -65 074 | -68 261 | -72 033 | -140 847 | -118 458 | -88 915 | -87 124 | -61 368 | -41 746 | 119 127 | 85 382 | 160 538 | 181 021 | 181 956 | 122 749 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 54 479 | 27 679 | 22 734 | 18 627 | 106 282 | 189 360 | 274 454 | 165 586 | 559 913 | 556 241 | 706 043 | 489 992 | 637 891 | 485 737 | 839 027 | 879 898 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -20 123 | -13 099 | -3187 | -3772 | -38 514 | 6656 | 29 667 | 1791 | 25 756 | 19 622 | 160 873 | -33 749 | 41 407 | 20 483 | 935 | -59 207 |
| EBITDA | — | — | -3187 | — | — | — | 29 667 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -20 123 | -13 099 | -3187 | -3772 | -38 354 | 22 390 | 29 543 | 1791 | 25 756 | 19 622 | 160 873 | -33 749 | 41 407 | 20 483 | 935 | -59 207 |
| Pārskata gada peļņa | -20 123 | -13 099 | -3187 | -3772 | -38 354 | 22 390 | 29 543 | 1791 | 25 756 | 19 622 | 160 873 | -33 749 | 41 407 | 20 483 | 935 | -59 207 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | 0 | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | 0 | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 8 | 8 | 5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 4 | 7 | 4 | 6 | 6 | 9 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ViRa Pro"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ViRa Pro" (reģ. nr. 40003703043) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pildas iela 16A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 879 898 €, par 4,9% vairāk nekā gadu iepriekš (839 027 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 59 207 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 97 766 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 750 315 € un pašu kapitāls 122 749 € (16,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.