SIA "Komandor"Aktīvs

40003710933Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2004

Finanšu rādītāji

1 473 922 €+7,7%
Apgrozījums 2025
+12,4%
Vidējais pieaugums gadā 2009–2025
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 140 000 € (46% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~140 000 €
2024 ~160 000 €
2023 ~160 001 €
2022 ~66 071 €
2021 ~100 000 €
2020 ~100 000 €
2019 ~109 092 €
20180 €
20170 €
2016 ~3168 €
2015 ~37 388 €
20140 €
2013 ~27 375 €
2012 ~23 539 €
2011 ~114 222 €
2010 ~4466 €
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
20092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā61 830155 496178 67199 65787 02460 33658 030103 55968 361131 468219 473214 561299 908280 678359 514358 950379 371
Pamatlīdzekļi kopā95 06275 70190 990112 24399 053122 550111 50285 30566 47080 34374 87996 78785 44874 85054 97164 22638 377
Aktīvi kopā156 892231 197269 661211 900186 077182 886169 532188 864134 831211 811294 352311 348385 356355 528414 485423 176417 748
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības54 19330 517222 00094 058102 71143 61677 95278 34434 22066 17656 97217 31772 44386 913127 106120 74889 491
Ilgtermiņa saistības77 41060 481066 25155 13763 90454 02846 43437 93925 9440000000
Saistības kopā131 60390 998222 000160 309157 848107 520131 980124 77872 15992 12056 97217 31772 44386 913127 106120 74889 491
Pamatkapitāls—————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————————————————
Pārskata gada peļņa-23 522114 22223 53927 37546337 341316828 201-295056 402226 070156 65168 73017 023242 175175 049165 829
Pašu kapitāls kopā25 289135 04544 36248 19821 28667 62933 40958 44255 492111 894228 872285 523254 253205 205287 379302 428328 257
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums226 566338 972346 021281 790332 727412 892532 971622 508484 090746 936774 987813 7021 078 4741 126 8121 330 2161 368 0791 473 922
Saimnieciskās darbības peļņa-14 857136 62433 81840 533680452 476921339 315-138059 058241 825181 73993 83196 800285 815217 288201 986
Peļņa pirms nodokļiem-19 322132 50630 01436 637305348 283569836 726-295057 548241 079181 73993 81833 541282 175215 049200 829
Pārskata gada peļņa-23 522114 22223 53927 37546337 341316828 201-295056 402226 070156 65168 73017 023242 175175 049165 829
Darbaspēka izmaksas—————————————————
Nolietojums—————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki2316141414151414111217193125262627
Aprēķinātā dividende—4466114 22223 53927 375037 388316800109 092100 000100 00066 071160 001160 000140 000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
50%50%SIA "Komandor"Bezdels ValerijsKornilova OlgaKorņilovs IgorsĻiņņika-Bezdele Natāl…
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "Komandor"

Pārskats

SIA "Komandor" (reģ. nr. 40003710933) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Zivju iela 1.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 1 473 922 €, par 7,7% vairāk nekā gadu iepriekš (1 368 079 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 165 829 € (11,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 27 (gadu iepriekš 26). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 54 590 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 417 748 € un pašu kapitāls 328 257 € (78,6% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.