Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EG Optika"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 13 184 | 5768 | 9307 | 18 207 | 17 660 | 18 770 | 16 029 | 20 062 | 39 600 | 42 713 | 38 838 | 66 970 | 90 634 | 108 922 | 120 455 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3586 | 9601 | 11 002 | 11 996 | 11 318 | 7277 | 3267 | 4499 | 6405 | 13 287 | 10 672 | 17 830 | 33 429 | 42 113 | 38 348 |
| Aktīvi kopā | 16 770 | 15 369 | 20 309 | 30 203 | 28 978 | 26 047 | 19 296 | 24 561 | 46 005 | 56 000 | 49 510 | 84 800 | 124 063 | 151 035 | 158 803 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 15 658 | 21 207 | 25 968 | 32 728 | 29 134 | 27 114 | 24 199 | 15 053 | 10 883 | 5427 | 12 571 | 16 500 | 25 938 | 22 460 | 8836 |
| Ilgtermiņa saistības | 5703 | 11 713 | 20 322 | 28 915 | 28 915 | 24 646 | 20 805 | 20 805 | 14 695 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 21 361 | 32 920 | 46 290 | 61 643 | 58 049 | 51 760 | 45 004 | 35 858 | 25 578 | 5427 | 12 571 | 16 500 | 25 938 | 22 460 | 8836 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3370 | -12 960 | -9477 | 5550 | 2369 | 3358 | 5 | 14 411 | 31 724 | 30 146 | -13 634 | 31 361 | 29 825 | 30 450 | 21 392 |
| Pašu kapitāls kopā | -4591 | -17 551 | -25 981 | -31 440 | -29 071 | -25 713 | -25 708 | -11 297 | 20 427 | 50 573 | 36 939 | 68 300 | 98 125 | 128 575 | 149 967 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 67 272 | 68 108 | 60 373 | 90 316 | 120 419 | 125 225 | 163 940 | 164 612 | 195 578 | 225 168 | 157 526 | 244 636 | 282 339 | 297 526 | 327 124 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3256 | -12 960 | -9477 | 6683 | 3284 | 4453 | 3136 | 14 482 | 31 779 | 30 162 | -13 628 | 31 361 | 29 831 | 30 454 | 21 744 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3370 | -12 960 | -9477 | 6683 | 3118 | 4423 | 1167 | 14 482 | 31 779 | 30 162 | -13 628 | 31 361 | 29 831 | 30 454 | 21 499 |
| Pārskata gada peļņa | -3370 | -12 960 | -9477 | 5550 | 2369 | 3358 | 5 | 14 411 | 31 724 | 30 146 | -13 634 | 31 361 | 29 825 | 30 450 | 21 392 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Gallus PRO" — 2 kopīgas personas
- SIA "RKKL" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GALLUS"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EG Optika"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EG Optika" (reģ. nr. 40003730588) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Antonijas iela 24 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 327 124 €, par 9,9% vairāk nekā gadu iepriekš (297 526 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 21 392 € (6,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 109 041 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 158 803 € un pašu kapitāls 149 967 € (94,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.