SIA "RKKL"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 656 | 773 | 934 | 267 | 1129 | 2306 | 50 568 | 53 455 | 54 325 | 49 805 | 54 107 | 16 511 | 22 199 | 8309 | 3005 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 13 461 | 141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1094 | 165 389 | 208 416 | 242 079 | 242 913 |
| Aktīvi kopā | 14 117 | 914 | 934 | 267 | 1129 | 2306 | 50 568 | 53 455 | 54 325 | 49 805 | 55 201 | 181 900 | 230 615 | 250 388 | 245 918 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 7638 | 11 291 | 16 292 | 29 356 | 35 915 | 41 343 | 90 491 | 40 281 | 34 872 | 35 129 | 25 710 | 56 981 | 88 949 | 104 738 | 87 925 |
| Ilgtermiņa saistības | 72 532 | 72 532 | 72 532 | 103 204 | 103 204 | 103 204 | 103 204 | 103 204 | 103 204 | 103 204 | 49 000 | 84 062 | 55 705 | 24 678 | 0 |
| Saistības kopā | 80 170 | 83 823 | 88 824 | 132 560 | 139 119 | 144 547 | 193 695 | 143 485 | 138 076 | 138 333 | 74 710 | 141 043 | 144 654 | 129 416 | 87 925 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -18 780 | -16 856 | -4981 | -7237 | -5697 | -4251 | -886 | 53 097 | 6279 | -4759 | 69 019 | 60 366 | 45 104 | 35 011 | 37 021 |
| Pašu kapitāls kopā | -66 053 | -82 909 | -87 890 | -132 293 | -137 990 | -142 241 | -143 127 | -90 030 | -83 751 | -88 528 | -19 509 | 40 857 | 85 961 | 120 972 | 157 993 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3375 | 2798 | 1907 | 1218 | 2685 | 3953 | 0 | 0 | 0 | 0 | 84 336 | 106 875 | 115 813 | 111 107 | 121 798 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -18 780 | -16 856 | -4981 | -7237 | -5697 | -4251 | -836 | 53 097 | 6279 | -4709 | 69 019 | 60 379 | 45 168 | 35 111 | 37 103 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -18 780 | -16 856 | -4981 | -7237 | -5697 | -4251 | -836 | 53 097 | 6279 | -4709 | 69 019 | 60 379 | 45 168 | 35 111 | 37 103 |
| Pārskata gada peļņa | -18 780 | -16 856 | -4981 | -7237 | -5697 | -4251 | -886 | 53 097 | 6279 | -4759 | 69 019 | 60 366 | 45 104 | 35 011 | 37 021 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Gallus PRO" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EG Optika" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GALLUS"
Kopsavilkums: SIA "RKKL"
Pārskats
SIA "RKKL" (reģ. nr. 40003926419) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības iela 117 - 1E.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 121 798 €, par 9,6% vairāk nekā gadu iepriekš (111 107 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 29,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 37 021 € (30,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 60 899 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 245 918 € un pašu kapitāls 157 993 € (64,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.