Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ART & CRAFT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 44 145 | 57 050 | 55 186 | 72 942 | 46 894 | 59 829 | 142 410 | 136 472 | 178 572 | 211 974 | 151 258 | 136 586 | 132 218 | 142 610 | 129 224 | 104 059 | 94 502 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 7857 | 7635 | 4404 | 2797 | 1929 | 19 791 | 15 276 | 11 221 | 8539 | 11 721 | 853 | 375 | 1594 | 5029 | 3938 | 2978 | 3733 |
| Aktīvi kopā | 52 002 | 64 685 | 59 590 | 75 739 | 48 823 | 79 620 | 157 686 | 147 693 | 187 111 | 223 695 | 152 111 | 136 961 | 133 812 | 147 639 | 133 162 | 107 037 | 98 235 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 47 240 | 56 605 | 48 944 | 63 128 | 31 597 | 52 654 | 137 496 | 137 406 | 171 854 | 197 034 | 130 464 | 91 090 | 79 391 | 86 682 | 70 036 | 47 808 | 38 923 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 446 | 9494 | 6681 | 3105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 47 240 | 56 605 | 48 944 | 63 128 | 31 597 | 65 100 | 146 990 | 144 087 | 174 959 | 197 034 | 130 464 | 91 090 | 79 391 | 86 682 | 70 036 | 47 808 | 38 923 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1190 | 2919 | 6169 | 7463 | 12 378 | 6685 | 1823 | 523 | 7598 | 22 509 | 2254 | 25 407 | 13 550 | 6536 | 2169 | -3897 | 83 |
| Pašu kapitāls kopā | 3190 | 6109 | 8278 | 9742 | 14 379 | 9533 | 4671 | 3371 | 10 969 | 25 478 | 20 464 | 45 871 | 54 421 | 60 957 | 63 126 | 59 229 | 59 312 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 212 091 | 265 196 | 326 302 | 356 051 | 327 978 | 448 583 | 612 032 | 644 053 | 669 227 | 718 471 | 665 716 | 621 847 | 551 141 | 583 118 | 635 161 | 574 892 | 573 145 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1106 | 3142 | 7499 | 8718 | 14 225 | 7168 | 2858 | 869 | 9677 | 22 998 | 2433 | 25 465 | 13 575 | 6536 | 2299 | -3836 | 83 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1111 | 3142 | 7499 | 8718 | 14 225 | 7168 | 2365 | 523 | 9432 | 22 847 | 2379 | 25 465 | 13 575 | 6536 | 2299 | -3836 | 83 |
| Pārskata gada peļņa | 1190 | 2919 | 6169 | 7463 | 12 378 | 6685 | 1823 | 523 | 7598 | 22 509 | 2254 | 25 407 | 13 550 | 6536 | 2169 | -3897 | 83 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 2160 | 0 | 4000 | 5999 | 7741 | 11 531 | 6685 | 1823 | 0 | 8000 | 7268 | 0 | 5000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ART & CRAFT"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ART & CRAFT" (reģ. nr. 40003745865) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Jūrmala, Tērauda iela 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 573 145 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 83 € (0,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 16 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 286 573 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 98 235 € un pašu kapitāls 59 312 € (60,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.