SIA "Antal Control"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2023
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3076 | 3061 | 2370 | 2370 | 2370 | 3372 | 3268 | 7044 | 160 020 | 126 952 | 137 290 | 138 581 | 126 476 | 70 222 | 4124 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2872 | 1887 | 936 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 5948 | 4948 | 3306 | 2370 | 2370 | 3372 | 3268 | 7044 | 160 020 | 126 952 | 137 290 | 138 581 | 126 476 | 70 222 | 4124 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 739 | 691 | 0 | 0 | 0 | 0 | 56 | 3583 | 137 808 | 121 164 | 122 543 | 111 072 | 101 211 | 101 677 | 36 026 |
| Ilgtermiņa saistības | 369 | 369 | 369 | 369 | 369 | 525 | 525 | 0 | 22 000 | 2000 | 2000 | 2000 | 2000 | 2000 | 2000 |
| Saistības kopā | 1108 | 1060 | 369 | 369 | 369 | 525 | 581 | 3583 | 159 808 | 123 164 | 124 543 | 113 072 | 103 211 | 103 677 | 38 026 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1156 | -952 | -951 | -936 | 0 | 0 | -160 | 820 | -3249 | 3576 | 8959 | 12 762 | -2244 | -56 720 | -447 |
| Pašu kapitāls kopā | 4840 | 3888 | 2937 | 2001 | 2001 | 2847 | 2687 | 3461 | 212 | 3788 | 12 747 | 25 509 | 23 265 | -33 455 | -33 902 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7523 | 56 382 | 52 990 | 52 826 | 77 327 | 3533 | 26 384 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1156 | -952 | -951 | -936 | 0 | 0 | -160 | 870 | -3249 | 3576 | 8959 | 12 762 | -2244 | -56 670 | -397 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1156 | -952 | -951 | -936 | 0 | 0 | -160 | 870 | -3249 | 3576 | 8959 | 12 762 | -2244 | -56 670 | -397 |
| Pārskata gada peļņa | -1156 | -952 | -951 | -936 | 0 | 0 | -160 | 820 | -3249 | 3576 | 8959 | 12 762 | -2244 | -56 720 | -447 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Antal Control"
Pārskats
SIA "Antal Control" (reģ. nr. 40003827254) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Esplanādes iela 5 - 2.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījuma nebija. 2023. gads noslēdzās ar zaudējumiem 447 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 15 publicētajiem gadiem. 2023. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2023. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-33 902 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.