Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Euronics Latvia"Aktīvs

40003829397Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2006

Finanšu rādītāji

11 517 977 €-77,9%
Apgrozījums 2026
+6,0%
Vidējais pieaugums gadā 2009–2026
020 milj.40 milj.60 milj.’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25’26

Attiecību rādītāji

2026
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
010 milj.20 milj.’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25’26
Pārskatu kopsavilkums2009–2026
200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā1 387 6841 171 5931 653 8141 928 9252 749 5154 537 2495 613 5555 559 6217 024 0876 757 5567 587 1678 024 7798 414 89310 115 88012 344 22710 797 57210 829 5688 519 874
Pamatlīdzekļi kopā439 440320 270261 057151 470282 366337 486786 976675 978649 084844 2581 356 3021 209 7601 645 8543 334 6123 027 6762 660 6344 243 2024 112 913
Aktīvi kopā1 827 1241 491 8631 914 8712 080 3953 031 8814 874 7356 400 5316 235 5997 673 1717 601 8148 943 4699 234 53910 060 74713 450 49215 371 90313 458 20615 072 77012 632 787
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības2 288 0322 103 6742 557 2702 522 1923 286 4594 982 8106 107 0445 427 9306 281 2015 574 4147 106 4626 256 2915 608 4076 938 13910 085 0706 783 7047 310 0494 906 650
Ilgtermiņa saistības1 122 5001 122 5001 122 9341 122 9341 147 9191 663 1551 676 3271 665 3161 623 8171 200 00000000000
Saistības kopā3 410 5323 226 1743 680 2043 645 1264 434 3786 645 9657 783 3717 093 2467 905 0186 774 4147 106 4626 256 2915 608 4076 938 13910 085 0706 783 7047 310 0494 906 650
Pamatkapitāls——————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————————————————
Pārskata gada peļņa-492 830-151 281-30 786195 286149 092207 707355 827657 983625 8001 059 2471 009 6071 141 2411 474 0922 060 013837 2801 387 6691 088 219-36 584
Pašu kapitāls kopā-1 623 552-1 774 833-1 805 619-1 610 333-1 461 241-1 871 451-1 515 630-857 647-231 847827 4001 837 0072 978 2484 452 3406 512 3535 286 8336 674 5027 762 7217 726 137
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums4 251 4045 639 8577 130 8688 660 5419 936 01818 516 41021 402 69423 401 69126 776 97729 140 44031 774 55934 664 22036 540 02946 469 09051 869 22146 747 77752 056 85611 517 977
Saimnieciskās darbības peļņa-437 051-95 16225 361251 586184 088255 641393 398696 754712 4731 112 1201 043 0591 162 0581 485 3432 071 4121 365 3871 389 8581 090 154-36 133
Peļņa pirms nodokļiem-492 830-151 281-30 786195 286149 092207 707355 827657 983673 0121 070 5771 009 9031 141 5181 475 6462 065 4761 356 4281 389 8581 090 154-36 133
Pārskata gada peļņa-492 830-151 281-30 786195 286149 092207 707355 827657 983625 8001 059 2471 009 6071 141 2411 474 0922 060 013837 2801 387 6691 088 219-36 584
Darbaspēka izmaksas——————————————————
Nolietojums——————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki625162647488106115109119124128139144154145140144
Aprēķinātā dividende000000000000000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
79,93%20,07%Sabiedrība ar ierobež…Osauhing RaglorOsauhing VP Invest & …Koppel JaanArula Urmas
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Euronics Latvia"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Euronics Latvia" (reģ. nr. 40003829397) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ieriķu iela 5B.

Finanšu rezultāti

2026. gadā apgrozījums bija 11 517 977 €, par 77,9% mazāk nekā gadu iepriekš (52 056 856 €). No 2009. līdz 2026. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,0% gadā. 2026. gads noslēdzās ar zaudējumiem 36 584 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 14 no 18 publicētajiem gadiem. 2026. gadā darbinieku skaits bija 144 (gadu iepriekš 140). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 79 986 €. 2026. gada beigās bilances kopsumma bija 12 632 787 € un pašu kapitāls 7 726 137 € (61,2% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (79,9%): Osauhing Raglor.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.