Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CANADIAN SIGNATURE INC."Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 821 626 | 851 793 | 869 843 | 871 485 | 871 232 | 1 247 691 | 1 248 222 | 1 257 684 | 1 214 987 | 1 216 173 | 1 216 577 | 1 221 859 | 1 222 952 | 1 233 162 | 1 214 993 | 1 215 761 | 1 217 644 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 821 626 | 851 793 | 869 843 | 871 485 | 871 232 | 1 247 691 | 1 248 222 | 1 257 684 | 1 214 987 | 1 216 173 | 1 216 577 | 1 221 859 | 1 222 952 | 1 233 162 | 1 214 993 | 1 215 761 | 1 217 644 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 16 429 | 30 321 | 46 350 | 50 192 | 55 141 | 93 995 | 102 423 | 119 470 | 125 423 | 134 923 | 145 754 | 165 677 | 175 149 | 193 016 | 183 278 | 195 281 | 206 956 |
| Ilgtermiņa saistības | 801 555 | 801 555 | 801 555 | 801 555 | 801 555 | 1 140 510 | 1 140 510 | 1 140 510 | 1 140 510 | 1 140 510 | 1 140 510 | 1 140 510 | 1 140 510 | 1 140 510 | 1 140 510 | 1 140 510 | 1 140 510 |
| Saistības kopā | 817 984 | 831 876 | 847 905 | 851 747 | 856 696 | 1 234 505 | 1 242 933 | 1 259 980 | 1 265 933 | 1 275 433 | 1 286 264 | 1 306 187 | 1 315 659 | 1 333 526 | 1 323 788 | 1 335 791 | 1 347 466 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -10 095 | 16 275 | 2021 | -2200 | -5202 | -7496 | -7897 | -7585 | -48 650 | -8314 | -10 427 | -14 641 | -8379 | -7657 | -8431 | -11 235 | -9792 |
| Pašu kapitāls kopā | 3642 | 19 917 | 21 938 | 19 738 | 14 536 | 13 186 | 5289 | -2296 | -50 946 | -59 260 | -69 687 | -84 328 | -92 707 | -100 364 | -108 795 | -120 030 | -129 822 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 11 842 | 21 000 | 9628 | 2500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8763 | 17 634 | 2724 | -154 | -2436 | -3467 | -3868 | -7535 | -48 600 | -8264 | -10 377 | -14 591 | -8329 | -7607 | -8381 | -11 185 | -9742 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8763 | 17 634 | 4157 | -154 | -2436 | -3467 | -3868 | -7535 | -48 600 | -8264 | -10 377 | -14 591 | -8329 | -7607 | -8381 | -11 185 | -9742 |
| Pārskata gada peļņa | -10 095 | 16 275 | 2021 | -2200 | -5202 | -7496 | -7897 | -7585 | -48 650 | -8314 | -10 427 | -14 641 | -8379 | -7657 | -8431 | -11 235 | -9792 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CANADIAN SIGNATURE INC."
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CANADIAN SIGNATURE INC." (reģ. nr. 40003831743) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Skultes pag., Vārzas, "Krastalauči".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 9792 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (99,9%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-129 822 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.