Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Fima"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3 294 340 | 3 227 154 | 4 635 044 | 5 861 491 | 6 276 209 | 2 870 292 | 2 640 517 | 3 717 969 | 2 177 828 | 544 986 | 1 095 449 | 4 950 018 | 11 747 458 | 13 652 390 | 12 193 558 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 57 639 | 73 955 | 57 547 | 193 016 | 399 517 | 284 810 | 166 391 | 111 845 | 76 802 | 48 707 | 38 008 | 26 639 | 109 788 | 90 266 | 77 868 |
| Aktīvi kopā | 3 351 979 | 3 301 109 | 4 692 591 | 6 054 507 | 6 675 726 | 3 155 102 | 2 806 908 | 3 829 814 | 2 254 630 | 593 693 | 1 133 457 | 4 976 657 | 11 857 246 | 13 742 656 | 12 271 426 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3 225 089 | 3 166 959 | 4 441 667 | 6 575 459 | 4 450 248 | 1 230 408 | 1 371 177 | 2 756 395 | 2 157 476 | 461 624 | 1 091 872 | 4 857 939 | 11 586 825 | 8 952 105 | 10 265 295 |
| Ilgtermiņa saistības | 205 921 | 627 603 | 687 342 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 0 | 0 | 4 500 000 | 5 750 000 |
| Saistības kopā | 3 431 010 | 3 794 562 | 5 129 009 | 6 575 459 | 4 450 248 | 1 230 408 | 1 371 177 | 2 756 395 | 2 157 476 | 461 624 | 1 101 872 | 4 857 939 | 11 586 825 | 13 452 105 | 16 015 295 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 217 281 | -414 422 | -29 920 | 100 014 | 2 006 471 | 78 825 | -163 107 | -396 240 | -968 346 | 57 812 | -92 512 | 74 222 | 169 887 | 44 496 | -4 050 130 |
| Pašu kapitāls kopā | -79 031 | -493 453 | -436 418 | -520 952 | 1 485 519 | 1 564 343 | 1 401 236 | 1 004 996 | 36 650 | 94 458 | 1946 | 76 168 | 246 055 | 290 551 | -3 759 579 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 606 731 | 3 295 238 | 5 270 357 | 8 344 332 | 13 848 646 | 4 743 960 | 4 549 523 | 6 298 576 | 3 732 361 | 3 995 937 | 2 365 103 | 5 881 475 | 12 917 420 | 15 792 613 | 6 378 714 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 249 851 | -385 155 | 19 802 | 159 591 | 2 295 454 | 252 904 | -67 432 | -360 076 | -959 395 | 63 761 | -90 019 | 112 115 | 418 259 | 483 245 | -3 472 298 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 217 281 | -414 422 | -29 920 | 100 014 | 2 253 844 | 173 575 | -94 627 | -368 137 | -968 273 | 58 160 | -92 204 | 74 823 | 196 759 | 93 878 | -3 970 098 |
| Pārskata gada peļņa | 217 281 | -414 422 | -29 920 | 100 014 | 2 006 471 | 78 825 | -163 107 | -396 240 | -968 346 | 57 812 | -92 512 | 74 222 | 169 887 | 44 496 | -4 050 130 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 21 | 46 | 54 | 61 | 79 | 73 | 63 | 56 | 46 | 36 | 28 | 37 | 56 | 69 | 62 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Fima Group" — 50%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Fima"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Fima" (reģ. nr. 40003880486) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dzelzavas iela 120G.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 6 378 714 €, par 59,6% mazāk nekā gadu iepriekš (15 792 613 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 4 050 130 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 62 (gadu iepriekš 69). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 102 882 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Security Holdings B.V.. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-3 759 579 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.