SIA "Fima Group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2 586 286 | 2 289 746 | 2 988 762 | 7 493 755 | 5 754 345 | 791 065 | 447 021 | 94 372 | 22 320 | 10 277 | 112 337 | 6 751 989 | 9 091 167 | 7 176 155 | 7 501 218 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 2 586 286 | 2 289 746 | 2 988 762 | 7 493 755 | 5 754 345 | 791 065 | 447 021 | 94 372 | 22 320 | 10 277 | 112 337 | 6 751 989 | 9 091 167 | 7 176 155 | 7 501 218 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2 620 984 | 2 324 107 | 3 023 199 | 7 542 443 | 5 752 533 | 783 265 | 438 888 | 64 457 | 4610 | 2350 | 106 880 | 6 748 736 | 9 098 010 | 7 196 634 | 7 504 714 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2 620 984 | 2 324 107 | 3 023 199 | 7 542 443 | 5 752 533 | 783 265 | 438 888 | 64 457 | 4610 | 2350 | 106 880 | 6 748 736 | 9 098 010 | 7 196 634 | 7 504 714 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -34 686 | 337 | -76 | 312 | 50 500 | 5988 | 333 | 21 782 | -12 201 | -9783 | -2470 | -2204 | -10 096 | -13 636 | -6296 |
| Pašu kapitāls kopā | -34 698 | -34 361 | -34 437 | -48 688 | 1812 | 7800 | 8133 | 29 915 | 17 710 | 7927 | 5457 | 3253 | -6843 | -20 479 | -3496 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 998 076 | 2 873 254 | 4 258 115 | 6 009 392 | 13 873 607 | 314 816 | 178 878 | 994 050 | 92 499 | 47 183 | 70 961 | 3 158 656 | 9 189 766 | 12 185 336 | 8 331 681 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -34 542 | 364 | -7461 | 99 809 | 221 920 | 5988 | 333 | 22 008 | -12 121 | -9733 | -2239 | -2154 | -10 046 | -21 296 | -14 197 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -34 686 | 337 | -76 | 312 | 50 500 | 5988 | 333 | 21 832 | -12 151 | -9733 | -2420 | -2154 | -10 046 | -13 586 | -6296 |
| Pārskata gada peļņa | -34 686 | 337 | -76 | 312 | 50 500 | 5988 | 333 | 21 782 | -12 201 | -9783 | -2470 | -2204 | -10 096 | -13 636 | -6296 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Fima Group"
Pārskats
SIA "Fima Group" (reģ. nr. 40103248859) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dzelzavas iela 120G.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 8 331 681 €, par 31,6% mazāk nekā gadu iepriekš (12 185 336 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 6296 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 4 165 841 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Fima".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-3496 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.