Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RF Būvnieks"Aktīvs

40003925305Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2007

Finanšu rādītāji

1 989 999 €-19,8%
Apgrozījums 2025
+23,2%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
01 milj.2 milj.3 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 119 997 € (12% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~119 997 €
2024 ~120 000 €
2023 ~61 000 €
2022 ~14 999 €
2021 ~50 000 €
2020 ~113 470 €
2019 ~50 689 €
2018 ~29 889 €
2017 ~61 334 €
2016 ~10 999 €
20150 €
20140 €
20130 €
20120 €
20110 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā32 80829 88242 460106 361322 304231 298332 241273 715574 103478 190501 872547 795565 4461 019 122995 499990 011
Pamatlīdzekļi kopā1184906581223 85226 06241 54932 77927 62243 859233 252105 45584 286101 051164 795212 343234 655
Aktīvi kopā33 99230 78848 272130 213348 366272 847365 020301 337617 962711 442607 327632 081666 4971 183 9171 207 8421 224 666
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības17 48113 23922 47169 454236 50186 010215 460164 788358 927171 909171 089255 500227 250313 509186 483232 349
Ilgtermiņa saistības00014 56015 44119 49797093971055 73639 90414 82025 60374 24954 95134 564
Saistības kopā17 48113 23922 47184 014251 942105 507225 169168 759358 927227 645210 993270 320252 853387 758241 434266 913
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa34923123779118 90220 62236 32518 29152 061156 346275 45126 00715 42766 882443 515290 249111 432
Pašu kapitāls kopā11 97415 09722 88841 79080 086132 559139 851130 578257 035481 797394 334359 761411 644794 159964 408955 843
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums87 51956 687175 524359 346793 8461 201 9931 010 5981 360 8791 862 5951 941 9621 690 6491 157 7691 774 4282 620 0132 481 9961 989 999
Saimnieciskās darbības peļņa56703738857123 09929 07844 53419 90763 182156 573277 21057 83528 19573 481460 909314 532131 565
Peļņa pirms nodokļiem47493296891922 52527 16342 76118 57562 633156 346275 49355 98226 87770 632456 279315 375134 204
Pārskata gada peļņa34923123779118 90220 62236 32518 29152 061156 346275 45126 00715 42766 882443 515290 249111 432
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki10101514302421243134302933282825
Aprēķinātā dividende—0000010 99961 33429 88950 689113 47050 00014 99961 000120 000119 997

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

56%30%14%Sabiedrība ar ierobež…Bērziņš GundarsMauliņš Gatis1Dzelzkalējs Oskars
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RF Būvnieks"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RF Būvnieks" (reģ. nr. 40003925305) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Zeltrītu iela 24 - 7.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 1 989 999 €, par 19,8% mazāk nekā gadu iepriekš (2 481 996 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 23,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 111 432 € (5,6% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 25 (gadu iepriekš 28). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 79 600 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 224 666 € un pašu kapitāls 955 843 € (78,0% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (56%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.