"Luxury & Sports Cars" SEAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 655 977 | 990 766 | 1 000 844 | 715 968 | 2 615 808 | 3 292 168 | 5 086 126 | 9 216 368 | 7 522 910 | 10 831 597 | 7 724 303 | 9 899 588 | 11 892 126 | 18 924 651 | 17 018 496 | 21 829 232 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 631 848 | 449 076 | 392 499 | 303 354 | 423 072 | 240 905 | 363 077 | 654 677 | 893 857 | 1 682 252 | 1 804 079 | 1 681 352 | 2 911 374 | 3 771 695 | 3 385 030 | 5 120 364 |
| Aktīvi kopā | 1 287 825 | 1 439 842 | 1 393 343 | 1 019 322 | 3 038 880 | 3 533 073 | 5 449 203 | 9 871 045 | 8 416 767 | 12 513 849 | 9 528 382 | 11 580 940 | 14 803 500 | 22 696 346 | 20 403 526 | 26 949 596 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 600 030 | 1 661 499 | 1 518 468 | 1 036 392 | 2 843 462 | 3 419 375 | 4 881 801 | 8 624 057 | 6 475 045 | 10 179 849 | 6 575 828 | 8 908 899 | 10 987 637 | 19 394 103 | 15 886 181 | 21 817 714 |
| Ilgtermiņa saistības | 110 549 | 90 397 | 28 192 | 42 168 | 60 000 | 0 | 20 126 | 364 000 | 446 204 | 512 425 | 814 425 | 484 425 | 890 425 | 856 149 | 1 628 279 | 1 475 000 |
| Saistības kopā | 1 710 579 | 1 751 896 | 1 546 660 | 1 078 560 | 2 903 462 | 3 419 375 | 4 901 927 | 8 988 057 | 6 921 249 | 10 692 274 | 7 390 253 | 9 393 324 | 11 878 062 | 20 250 252 | 17 514 460 | 23 292 714 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -159 339 | 110 700 | 154 735 | 92 159 | 217 735 | -21 591 | 443 847 | 335 712 | 612 530 | 326 057 | 316 554 | 49 487 | 737 822 | -479 344 | 442 972 | 767 816 |
| Pašu kapitāls kopā | -422 754 | -312 054 | -157 319 | -65 160 | 125 020 | 103 429 | 547 276 | 882 988 | 1 495 518 | 1 821 575 | 2 138 129 | 2 187 616 | 2 925 438 | 2 446 094 | 2 889 066 | 3 656 882 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 144 590 | 3 955 684 | 4 925 794 | 5 114 131 | 5 438 475 | 4 562 355 | 10 896 817 | 19 725 631 | 21 340 126 | 24 311 360 | 26 451 547 | 23 714 436 | 29 499 338 | 28 336 277 | 39 426 272 | 39 513 097 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -101 874 | 166 505 | 188 799 | 121 583 | 271 302 | 51 486 | 537 506 | 510 236 | 779 690 | 479 329 | 448 527 | 170 011 | 903 260 | 447 | 973 768 | 1 301 071 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -159 339 | 110 700 | 154 735 | 92 159 | 217 735 | -21 591 | 456 483 | 415 025 | 631 260 | 350 284 | 328 430 | 59 867 | 750 890 | -447 141 | 461 671 | 789 629 |
| Pārskata gada peļņa | -159 339 | 110 700 | 154 735 | 92 159 | 217 735 | -21 591 | 443 847 | 335 712 | 612 530 | 326 057 | 316 554 | 49 487 | 737 822 | -479 344 | 442 972 | 767 816 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 13 | 16 | 16 | 16 | 14 | 15 | 15 | 19 | 23 | 24 | 24 | 27 | 31 | 40 | 41 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- AS "Automotive holding"
- SIA "Baltic Prime Mobility"
- SIA "Car2Lease"
- SIA "Green Motors"
- SIA "Ulmaņa properties"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MERIMAKS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MML Imports"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SKANDI MOTORS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Apdrošināšanas Brokeri"
Kopsavilkums: "Luxury & Sports Cars" SE
Pārskats
"Luxury & Sports Cars" SE (reģ. nr. 40003929152) ir eiropas komercsabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krasta iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 39 513 097 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 21,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 767 816 € (1,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 41 (gadu iepriekš 40). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 963 734 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 26 949 596 € un pašu kapitāls 3 656 882 € (13,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.