SIA "INPO 12"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 727 € (<1% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1209 | 86 940 | 86 940 | 140 431 | 714 976 | 2 044 935 | 1 677 758 | 685 064 | 785 814 | 796 204 | 8230 | 312 556 | 262 545 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4217 | 71 948 | 76 218 | 2 530 266 | 2 530 266 | 2 653 845 | 2 123 579 | 0 | 0 | 0 | 0 | 198 474 | 197 624 |
| Aktīvi kopā | 5426 | 158 888 | 163 158 | 2 670 697 | 3 245 242 | 4 698 780 | 3 801 337 | 685 064 | 785 814 | 796 204 | 8230 | 511 030 | 460 169 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3717 | 58 949 | 60 444 | 0 | 23 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 2 185 080 | 2 759 013 | 3 986 486 | 3 035 052 | 2 830 309 | 0 | 0 | 0 | 35 000 | 0 |
| Saistības kopā | 3717 | 58 949 | 60 444 | 2 185 080 | 2 759 036 | 3 986 536 | 3 035 102 | 2 830 359 | 50 | 50 | 50 | 35 050 | 50 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -19 | 98 230 | 2775 | -1775 | 589 | 3883 | -46 009 | -2 911 530 | -18 941 | 10 390 | 572 026 | 741 | -15 134 |
| Pašu kapitāls kopā | 1709 | 99 939 | 102 714 | 485 617 | 486 206 | 712 244 | 766 235 | -2 145 295 | 785 764 | 796 154 | 8180 | 475 980 | 460 119 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -19 | -3718 | -1495 | -2140 | -1934 | -1503 | -1486 | -2 897 601 | -2909 | -1868 | 562 395 | -3418 | -21 193 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -19 | 98 230 | 2775 | -1725 | 612 | 3933 | -45 959 | -2 911 480 | -18 891 | 10 440 | 572 076 | 791 | -15 084 |
| Pārskata gada peļņa | -19 | 98 230 | 2775 | -1775 | 589 | 3883 | -46 009 | -2 911 530 | -18 941 | 10 390 | 572 026 | 741 | -15 134 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 727 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "INPO 11" — 2 kopīgas personas
- SIA "INPO 2" — 2 kopīgas personas
- SIA "INPO 20" — 2 kopīgas personas
- SIA "INPO 21" — 2 kopīgas personas
- SIA "INPO 26" — 2 kopīgas personas
- SIA "INPO 31" — 2 kopīgas personas
- SIA "INPO 32" — 2 kopīgas personas
- SIA "PAP Kapitāls" — 2 kopīgas personas
- SIA "Privāto aktīvu konsultācijas" — 2 kopīgas personas
- SIA "Privāto aktīvu pārvalde" — 2 kopīgas personas
- "Grīziņkalna tenisa klubs"
- SIA "INPO 1"
Kopsavilkums: SIA "INPO 12"
Pārskats
SIA "INPO 12" (reģ. nr. 40003937319) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dzirnavu iela 68 k-2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 15 134 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 460 169 € un pašu kapitāls 460 119 € (100,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "Privāto aktīvu pārvalde".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.