SIA "INPO 1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 116 | 116 | 323 | 504 887 | 1086 | 319 494 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3419 | 2256 | 33 324 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 202 460 | 1 417 340 | 1 527 940 | 2 915 930 | 3 806 524 | 3 806 524 | 3 191 072 | 3 191 072 | 1 892 283 | 1 892 283 | 1 892 283 | 1 892 283 | 1 892 283 |
| Aktīvi kopā | 1 202 576 | 1 417 456 | 1 528 263 | 3 420 817 | 3 807 610 | 4 126 018 | 3 191 072 | 3 191 072 | 1 892 283 | 1 892 283 | 1 895 702 | 1 894 539 | 1 925 607 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 202 680 | 1 419 061 | 1 531 157 | 697 | 968 | 1331 | 1744 | 1744 | 1744 | 2107 | 2107 | 2107 | 2107 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 2 927 209 | 3 294 962 | 3 298 922 | 2 432 302 | 2 451 365 | 1 171 868 | 1 181 358 | 1 217 800 | 1 258 000 | 1 332 000 |
| Saistības kopā | 1 202 680 | 1 419 061 | 1 531 157 | 2 927 906 | 3 295 930 | 3 300 253 | 2 434 046 | 2 453 109 | 1 173 612 | 1 183 465 | 1 219 907 | 1 260 107 | 1 334 107 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1360 | -1501 | -1289 | 24 942 | 18 769 | -2711 | -68 739 | -19 063 | -19 292 | -9853 | -33 023 | -41 363 | -42 932 |
| Pašu kapitāls kopā | -104 | -1605 | -2894 | 492 911 | 511 680 | 825 765 | 757 026 | 737 963 | 718 671 | 708 818 | 675 795 | 634 432 | 591 500 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1360 | -1501 | -1496 | -2748 | -3009 | -2899 | -3952 | -3568 | -3586 | -3927 | -4362 | -4442 | -4648 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1360 | -1501 | -1289 | 29 344 | 22 081 | -2661 | -68 689 | -19 013 | -19 242 | -9803 | -32 973 | -41 313 | -42 882 |
| Pārskata gada peļņa | -1360 | -1501 | -1289 | 24 942 | 18 769 | -2711 | -68 739 | -19 063 | -19 292 | -9853 | -33 023 | -41 363 | -42 932 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "INPO 1"
Pārskats
SIA "INPO 1" (reģ. nr. 50003762941) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Dzirnavu iela 68 k-2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 42 932 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 925 607 € un pašu kapitāls 591 500 € (30,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "Privāto aktīvu pārvalde". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.