SIA "SPADE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2024
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 185 088 | 189 955 | 2447 | 91 025 | 60 758 | 60 080 | 29 344 | 40 209 | 27 976 | 20 474 | 216 905 | 351 726 | 184 416 | 186 794 | 183 632 | 8428 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 30 000 | 30 000 | 39 340 | 38 974 | 37 163 | 28 778 | 36 759 | 147 090 | 137 118 | 126 544 | 113 178 | 887 463 | 1 073 463 | 1 113 563 | 1 183 373 | 1 175 860 | 1 593 567 |
| Aktīvi kopā | 215 088 | 219 955 | 41 787 | 129 999 | 97 921 | 88 858 | 66 103 | 187 299 | 165 094 | 147 018 | 330 083 | 1 239 189 | 1 257 879 | 1 300 357 | 1 367 005 | 1 184 288 | 1 593 567 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 187 293 | 200 301 | 94 863 | 105 702 | 62 235 | 57 063 | 23 503 | 20 431 | 18 955 | 17 091 | 19 166 | 12 422 | 9284 | 4937 | 4937 | 2583 | 5902 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 141 893 | 135 190 | 128 471 | 116 654 | 1 040 743 | 1 223 721 | 1 371 635 | 1 562 366 | 1 822 869 | 2 078 745 |
| Saistības kopā | 187 293 | 200 301 | 94 863 | 105 702 | 62 235 | 57 063 | 23 503 | 162 324 | 154 145 | 145 562 | 135 820 | 1 053 165 | 1 233 005 | 1 376 572 | 1 567 303 | 1 825 452 | 2 084 647 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4205 | -8141 | -72 730 | 77 373 | 11 389 | -3891 | -1545 | -17 625 | -14 026 | -9493 | 192 807 | -76 439 | -161 150 | -101 088 | -124 084 | -433 344 | 410 459 |
| Pašu kapitāls kopā | 27 795 | 19 654 | -53 076 | 24 297 | 35 686 | 31 795 | 42 600 | 24 975 | 10 949 | 1456 | 194 263 | 186 024 | 24 874 | -76 215 | -200 298 | -641 164 | -491 080 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1258 | 3408 | 119 491 | 91 716 | 30 478 | 34 615 | 17 903 | 12 873 | 27 867 | 25 065 | 221 000 | 81 728 | 11 853 | 0 | 0 | 0 | 690 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4206 | -3872 | -71 818 | 78 205 | 12 558 | -2795 | 6404 | -15 821 | -13 917 | -9318 | 193 227 | -16 020 | -9689 | -8259 | -837 | -226 701 | -3052 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4205 | -8132 | -72 692 | 77 441 | 11 887 | -3791 | -1545 | -16 853 | -13 976 | -9443 | 192 807 | -76 439 | -161 150 | -101 088 | -124 084 | -433 344 | 410 459 |
| Pārskata gada peļņa | -4205 | -8141 | -72 730 | 77 373 | 11 389 | -3891 | -1545 | -17 625 | -14 026 | -9493 | 192 807 | -76 439 | -161 150 | -101 088 | -124 084 | -433 344 | 410 459 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 11 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Minivilla Club SIA
- Minivilla School SIA
- SIA "EEI Group"
- SIA "GOLDEN EAGLE"
- SIA "MILK MARKET"
- SIA "Mīlgrāvja Māja"
- SIA "Per capita"
- SIA "SKAI BALTIJA"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Di&Di"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ET Invest"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Grizzly Riga"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ligers"
Kopsavilkums: SIA "SPADE"
Pārskats
SIA "SPADE" (reģ. nr. 40003947548) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Viskaļu iela 48.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 690 €. No 2008. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 3,7% gadā. 2024. gada peļņa bija 410 459 € (59 487% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 17 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 690 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-491 080 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.