SIA "Vestil"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 15 217 | 6306 | 24 864 | 32 294 | 36 920 | 38 566 | 26 878 | 29 027 | 27 932 | 27 821 | 22 400 | 24 984 | 23 856 | 11 705 | 12 288 | 12 962 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 17 153 | 18 598 | 34 727 | 38 904 | 62 077 | 80 182 | 59 740 | 135 746 | 122 985 | 119 854 | 80 218 | 106 768 | 58 521 | 41 865 | 31 817 | 15 217 |
| Aktīvi kopā | 32 370 | 24 904 | 59 591 | 71 198 | 98 997 | 118 748 | 86 618 | 164 773 | 150 917 | 147 675 | 102 618 | 131 752 | 82 377 | 53 570 | 44 105 | 28 179 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 17 060 | 22 526 | 18 491 | 18 337 | 29 829 | 35 191 | 39 349 | 87 813 | 124 202 | 141 577 | 111 191 | 135 257 | 24 136 | 20 559 | 32 594 | 26 843 |
| Ilgtermiņa saistības | 26 748 | 21 366 | 23 747 | 23 944 | 39 868 | 28 280 | 14 518 | 70 138 | 69 071 | 75 408 | 51 855 | 65 302 | 44 717 | 33 365 | 14 232 | 0 |
| Saistības kopā | 43 808 | 43 892 | 42 238 | 42 281 | 69 697 | 63 471 | 53 867 | 157 951 | 193 273 | 216 985 | 163 046 | 200 559 | 68 853 | 53 924 | 46 826 | 26 843 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -13 937 | -8168 | -13 993 | 10 332 | -12 077 | 24 541 | -15 758 | -25 929 | -49 178 | -26 955 | 8882 | -8378 | 18 377 | -13 877 | -2368 | 4058 |
| Pašu kapitāls kopā | -12 838 | -21 006 | 15 001 | 25 333 | 23 969 | 48 509 | 32 751 | 6822 | -42 356 | -69 310 | -60 428 | -68 807 | 13 524 | -354 | -2721 | 1336 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 52 267 | 58 733 | 133 234 | 217 054 | 348 343 | 286 013 | 278 000 | 242 417 | 281 875 | 281 141 | 204 843 | 188 761 | 132 856 | 102 946 | 110 015 | 112 653 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 822 | -6726 | -11 066 | 14 543 | -8278 | 29 364 | -18 978 | -23 480 | -43 680 | -20 366 | 13 813 | -4538 | 22 017 | -10 412 | 1101 | 5722 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -14 736 | -7831 | -13 528 | 11 426 | -11 846 | 26 269 | -21 459 | -25 929 | -49 178 | -26 955 | 8882 | -8378 | 18 377 | -13 877 | -2368 | 4058 |
| Pārskata gada peļņa | -13 937 | -8168 | -13 993 | 10 332 | -12 077 | 24 541 | -15 758 | -25 929 | -49 178 | -26 955 | 8882 | -8378 | 18 377 | -13 877 | -2368 | 4058 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 4 | 4 | 6 | 6 | 6 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Vestil"
Pārskats
SIA "Vestil" (reģ. nr. 40003958397) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Ropažu pag., Ropaži, Ziedu iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 112 653 €, par 2,4% vairāk nekā gadu iepriekš (110 015 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 4058 € (3,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 56 327 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 28 179 € un pašu kapitāls 1336 € (4,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.