SIA "Velo Sock"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 870 | 1405 | 505 | 7873 | 1302 | 37 881 | 24 848 | 90 923 | 154 530 | 158 575 | 211 052 | 246 679 | 318 554 | 238 902 | 196 796 | 214 452 | 187 824 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 297 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3226 | 11 438 | 62 828 | 51 474 | 68 912 | 60 508 | 90 513 | 220 099 | 154 628 | 120 603 | 86 496 | 69 010 |
| Aktīvi kopā | 1167 | 1405 | 505 | 7873 | 1302 | 41 107 | 36 286 | 153 751 | 206 004 | 227 487 | 271 560 | 337 192 | 538 653 | 393 530 | 317 399 | 300 948 | 256 834 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 501 | 460 | 166 | 8025 | 5297 | 7117 | 150 614 | 24 322 | 35 537 | 68 369 | 520 308 | 162 343 | 275 063 | 259 389 | 142 895 | 210 872 | 106 728 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 115 508 | 0 | 258 539 | 325 110 | 316 293 | 0 | 44 132 | 43 771 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 501 | 460 | 166 | 8025 | 5297 | 122 625 | 150 614 | 282 861 | 360 647 | 384 662 | 520 308 | 206 475 | 318 834 | 259 389 | 142 895 | 210 872 | 106 728 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1334 | 279 | -606 | -491 | -3843 | -75 834 | -32 811 | -14 782 | -25 532 | 178 | -274 093 | 133 889 | 80 406 | -110 693 | 40 362 | -84 427 | 60 030 |
| Pašu kapitāls kopā | 666 | 945 | 339 | -152 | -3995 | -81 518 | -114 328 | -129 110 | -154 643 | -157 175 | -248 748 | 130 717 | 219 819 | 134 141 | 174 504 | 90 076 | 150 106 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3219 | 1736 | 0 | 27 530 | 3009 | 25 117 | 60 391 | 133 465 | 215 440 | 402 501 | 1 298 045 | 1 257 557 | 1 450 581 | 1 042 096 | 908 875 | 839 601 | 743 561 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1334 | 279 | -606 | -491 | -3843 | -75 326 | -28 859 | -14 425 | -24 222 | 11 462 | -253 296 | 139 065 | 81 350 | -105 910 | 44 797 | -81 299 | 62 553 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1334 | 279 | -606 | -491 | -3843 | -75 834 | -32 811 | -14 782 | -25 532 | 2385 | -268 701 | 135 134 | 80 445 | -110 647 | 40 801 | -84 358 | 60 172 |
| Pārskata gada peļņa | -1334 | 279 | -606 | -491 | -3843 | -75 834 | -32 811 | -14 782 | -25 532 | 178 | -274 093 | 133 889 | 80 406 | -110 693 | 40 362 | -84 427 | 60 030 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 6 | 12 | 15 | 18 | 13 | 5 | 5 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Velo Sock"
Pārskats
SIA "Velo Sock" (reģ. nr. 40003961043) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Starta iela 1A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 743 561 €, par 11,4% mazāk nekā gadu iepriekš (839 601 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 40,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 60 030 € (8,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 247 854 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 256 834 € un pašu kapitāls 150 106 € (58,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (47,5%): SIA "AB Asset Management".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.