SIA "Sniķeres 23"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 719 | 676 | 8739 | 2707 | 2042 | 8768 | 24 408 | 23 247 | 25 107 | 27 479 | 115 561 | 169 402 | 152 287 | 231 045 | 522 906 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 43 | 0 | 841 773 | 1 200 000 | 1 200 000 | 1 200 000 | 1 132 088 | 1 083 527 | 1 032 612 | 984 482 | 937 475 | 1 021 198 | 1 024 052 | 1 122 043 | 1 025 063 |
| Aktīvi kopā | 762 | 676 | 850 512 | 1 202 707 | 1 202 042 | 1 208 768 | 1 156 496 | 1 106 774 | 1 057 719 | 1 011 961 | 1 053 036 | 1 190 600 | 1 176 339 | 1 353 088 | 1 547 969 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 38 024 | 3513 | 3339 | 3344 | 3570 | 4077 | 3540 | 4543 | 10 417 | 8485 | 9504 | 8605 | 38 573 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 38 024 | 3513 | 3339 | 3344 | 3570 | 4077 | 3540 | 4543 | 10 417 | 8485 | 9504 | 8605 | 38 573 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 267 | -86 | -11 188 | 4078 | -491 | 6721 | -48 300 | -50 229 | -48 518 | -46 761 | 35 202 | 174 496 | 159 320 | 177 648 | 164 913 |
| Pašu kapitāls kopā | 762 | 676 | 812 488 | 1 199 194 | 1 198 703 | 1 205 424 | 1 152 926 | 1 102 697 | 1 054 179 | 1 007 418 | 1 042 619 | 1 182 115 | 1 166 835 | 1 344 483 | 1 509 396 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 400 | 0 | 3664 | 44 741 | 43 254 | 44 008 | 40 384 | 43 496 | 48 162 | 52 852 | 138 322 | 342 898 | 365 416 | 368 424 | 369 333 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 267 | -86 | -208 | 13 240 | 8658 | 6721 | -48 300 | -50 229 | -48 518 | -46 761 | 35 202 | 174 496 | 202 970 | 177 648 | 159 122 |
| EBITDA | 399 | -43 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 267 | -86 | -7010 | 12 552 | 8646 | 6721 | -48 300 | -50 229 | -48 518 | -46 761 | 35 202 | 174 496 | 202 970 | 177 648 | 165 856 |
| Pārskata gada peļņa | 267 | -86 | -11 188 | 4078 | -491 | 6721 | -48 300 | -50 229 | -48 518 | -46 761 | 35 202 | 174 496 | 159 320 | 177 648 | 164 913 |
| Darbaspēka izmaksas | 248 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 132 | 43 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4198 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 000 | 174 600 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Sniķeres 23"
Pārskats
SIA "Sniķeres 23" (reģ. nr. 40003997106) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Sniķeres iela 23.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 369 333 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 62,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 164 913 € (44,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 184 667 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 547 969 € un pašu kapitāls 1 509 396 € (97,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "CENTRIKA".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.