SIA "DSE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 90 361 | 126 332 | 195 126 | 179 805 | 130 791 | 97 360 | 111 678 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 906 092 | 1 813 349 | 2 444 563 | 3 119 694 | 3 460 700 | 3 564 358 | 3 883 675 |
| Aktīvi kopā | 996 453 | 1 939 681 | 2 639 689 | 3 299 499 | 3 591 491 | 3 661 718 | 3 995 353 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 103 382 | 264 787 | 269 870 | 261 928 | 25 076 | 25 194 | 19 376 |
| Ilgtermiņa saistības | 900 049 | 1 700 000 | 2 400 000 | 3 100 000 | 3 694 097 | 3 825 000 | 4 180 000 |
| Saistības kopā | 1 003 431 | 1 964 787 | 2 669 870 | 3 361 928 | 3 719 173 | 3 850 194 | 4 199 376 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -9778 | -18 128 | -5075 | -32 248 | -65 253 | -60 794 | -15 547 |
| Pašu kapitāls kopā | -6978 | -25 106 | -30 181 | -62 429 | -127 682 | -188 476 | -204 023 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 52 696 | 0 | 0 | 14 725 | 3923 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -9778 | -18 128 | -5075 | -32 248 | -65 253 | -60 794 | -15 547 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9778 | -18 128 | -5075 | -32 248 | -65 253 | -60 794 | -15 547 |
| Pārskata gada peļņa | -9778 | -18 128 | -5075 | -32 248 | -65 253 | -60 794 | -15 547 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 3 | 4 | 4 | 1 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "DSE"
Pārskats
SIA "DSE" (reģ. nr. 40203203770) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Sniķeres iela 23.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3923 €, par 73,4% mazāk nekā gadu iepriekš (14 725 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 15 547 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (7). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1962 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50%): RENESA MVG.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-204 023 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.