Degviela MotorsportAktīvs

40008227397BiedrībaDibināts 2014

Finanšu rādītāji

Šim rādītājam datu nav.

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.’14’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
20142016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā15 40023 10015 41915 55213 557835712 74316 66922 67317 36324 392
Pamatlīdzekļi kopā0000011 00055000000
Aktīvi kopā15 40023 10015 41915 55213 55719 35718 24316 66922 67317 36324 392
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības002960000100023710200
Ilgtermiņa saistības00000000000
Saistības kopā002960000100023710200
Pamatkapitāls———————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———————————
Pārskata gada peļņa———————————
Pašu kapitāls kopā15 40023 10015 12315 55213 55719 35718 24315 66920 30217 36324 192
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums———————————
Saimnieciskās darbības peļņa———————————
Peļņa pirms nodokļiem———————————
Pārskata gada peļņa———————————
Darbaspēka izmaksas———————————
Nolietojums———————————
Citi rādītāji
Darbinieki00000000000
Aprēķinātā dividende———————————

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

Degviela Motorsport3Buls Alvis8Siliņš Voldemārs
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Degviela Motorsport

Pārskats

Degviela Motorsport (reģ. nr. 40008227397) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Baznīcas iela 27/29 - 3.

Finanšu rezultāti

2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 24 392 € un pašu kapitāls 24 192 € (99,2% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.