Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Projekts C"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 289 969 | 1 132 611 | 840 319 | 1 412 094 | 867 788 | 3 016 868 | 1 076 094 | 122 494 | 1 250 701 | 419 082 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3413 | 4030 | 1526 | 309 | 177 | 6841 | 4526 | 451 442 | 139 162 | 2 401 986 |
| Aktīvi kopā | 1 293 382 | 1 136 641 | 841 845 | 1 412 403 | 867 965 | 3 023 709 | 1 080 620 | 573 936 | 1 389 863 | 2 821 068 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 369 880 | 1 126 226 | 861 486 | 1 497 196 | 122 233 | 2 282 116 | 231 984 | 158 728 | 550 407 | 93 288 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 000 | 121 330 | 193 130 | 542 380 | 610 265 | 1 484 276 |
| Saistības kopā | 1 369 880 | 1 126 226 | 861 486 | 1 497 196 | 180 233 | 2 403 446 | 425 114 | 701 108 | 1 160 672 | 1 577 564 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -79 498 | 59 694 | -30 056 | -65 153 | 772 525 | -67 469 | 62 120 | -782 678 | 356 363 | 1 014 313 |
| Pašu kapitāls kopā | -76 498 | 10 415 | -19 641 | -84 793 | 687 732 | 620 263 | 655 506 | -127 172 | 229 191 | 1 243 504 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 1 255 426 | 717 360 | 85 488 | 1 990 268 | 3186 | 4 200 942 | 527 026 | 1 001 350 | 960 906 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -36 643 | 98 624 | -22 982 | -45 210 | 781 602 | -64 886 | 297 389 | -778 198 | 407 893 | 1 017 494 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -79 498 | 66 008 | -29 580 | -64 560 | 775 272 | -67 450 | 285 622 | -782 678 | 356 363 | 1 014 313 |
| Pārskata gada peļņa | -79 498 | 59 694 | -30 056 | -65 153 | 772 525 | -67 469 | 62 120 | -782 678 | 356 363 | 1 014 313 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 6 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 877 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reflection" — 4 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALIDA TŪRS T.A." — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Hovers" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TEPAT Grupa" — 2 kopīgas personas
- Degviela Motorsport
- SIA "HYGEN"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Amili"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "D un K capital"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IKA Construction"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jurand"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LDStone"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Leseda Koks"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Projekts C"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Projekts C" (reģ. nr. 40103956744) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Maija iela 14.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 960 906 €, par 4,0% mazāk nekā gadu iepriekš (1 001 350 €). 2025. gada peļņa bija 1 014 313 € (106% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 10 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 320 302 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 821 068 € un pašu kapitāls 1 243 504 € (44,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (29%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.