Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Izgrev"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2024
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3 147 681 | 6 226 562 | 7 616 741 | 5 530 921 | 3 238 669 | 1 562 644 | 3 367 004 | 1 308 964 | 933 518 | 365 296 | 333 879 | 684 085 | 438 113 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 195 945 | 700 165 | 477 726 | 479 181 | 162 414 | 426 856 | 379 271 | 392 517 | 391 313 | 769 505 | 485 921 | 205 427 | 280 050 |
| Aktīvi kopā | 4 343 626 | 6 926 727 | 8 094 467 | 6 010 102 | 3 401 083 | 1 989 500 | 3 746 275 | 1 701 481 | 1 324 831 | 1 134 801 | 819 800 | 889 512 | 718 163 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3 496 096 | 6 325 143 | 7 167 478 | 5 298 443 | 4 038 574 | 1 884 548 | 2 996 828 | 1 074 058 | 913 335 | 310 175 | 578 367 | 484 163 | 566 527 |
| Ilgtermiņa saistības | 401 794 | 501 980 | 1 689 431 | 1 449 362 | 143 575 | 1 137 376 | 475 094 | 259 288 | 216 470 | 568 368 | 232 389 | 132 753 | 42 000 |
| Saistības kopā | 3 897 890 | 6 827 123 | 8 856 909 | 6 747 805 | 4 182 149 | 3 021 924 | 3 471 922 | 1 333 346 | 1 129 805 | 878 543 | 810 756 | 616 916 | 608 527 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 41 256 | -357 581 | -912 140 | -852 504 | -15 404 | -251 358 | 1 307 370 | 93 782 | -173 107 | 61 232 | -247 214 | 263 552 | -162 960 |
| Pašu kapitāls kopā | 444 851 | 87 270 | -787 966 | -774 606 | -781 066 | -1 032 424 | 274 353 | 368 135 | 195 026 | 256 258 | 9044 | 272 596 | 109 636 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 10 798 425 | 11 417 169 | 13 066 188 | 17 851 397 | 3 264 130 | 3 344 486 | 5 323 911 | 6 124 509 | 912 503 | 1 005 605 | 805 880 | 1 044 935 | 811 199 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 95 507 | -320 067 | -1 471 674 | -656 270 | 7631 | -224 168 | 1 314 064 | 92 732 | -162 180 | -165 705 | -224 018 | 272 480 | -154 199 |
| EBITDA | 95 507 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 70 702 | -335 766 | -921 548 | -832 015 | 16 054 | -214 015 | 1 310 233 | 94 600 | -172 822 | 76 738 | -247 214 | 263 552 | -162 041 |
| Pārskata gada peļņa | 41 256 | -357 581 | -912 140 | -852 504 | -15 404 | -251 358 | 1 307 370 | 93 782 | -173 107 | 61 232 | -247 214 | 263 552 | -162 960 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 149 | 185 | 185 | 157 | 48 | 22 | 28 | 29 | 35 | 52 | 51 | 51 | 42 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Izgrev"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Izgrev" (reģ. nr. 40103010914) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brāļu Kaudzīšu iela 1 - 36.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 811 199 €, par 22,4% mazāk nekā gadu iepriekš (1 044 935 €). No 2012. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 19,4% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 162 960 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 13 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 42 (gadu iepriekš 51). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 19 314 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 718 163 € un pašu kapitāls 109 636 € (15,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (86%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.