Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAIL CONSTRUCTION"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 135 152 | 244 631 | 6 267 562 | 8 191 362 | 6 245 344 | 166 786 | 286 968 | 253 134 | 180 090 | 381 654 | 115 568 | 13 331 | 5173 | 253 240 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 220 612 | 522 958 | 1 642 146 | 1 847 177 | 1 823 181 | 1 551 814 | 1 324 471 | 1 117 823 | 925 416 | 810 414 | 648 850 | 742 788 | 670 085 | 489 988 |
| Aktīvi kopā | 355 764 | 767 589 | 7 909 708 | 10 038 539 | 8 068 525 | 1 718 600 | 1 611 439 | 1 370 957 | 1 105 506 | 1 192 068 | 764 418 | 756 119 | 675 258 | 743 228 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 90 | 83 053 | 6 171 901 | 7 385 161 | 6 911 913 | 1 334 783 | 1 159 532 | 580 376 | 263 514 | 287 152 | 126 597 | 31 279 | 74 059 | 77 982 |
| Ilgtermiņa saistības | 356 421 | 614 403 | 918 910 | 2 404 630 | 1 804 574 | 251 488 | 317 587 | 497 803 | 363 679 | 264 660 | 57 185 | 357 022 | 274 359 | 367 050 |
| Saistības kopā | 356 511 | 697 456 | 7 090 811 | 9 789 791 | 8 716 487 | 1 586 271 | 1 477 119 | 1 078 179 | 627 193 | 551 812 | 183 782 | 388 301 | 348 418 | 445 032 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2747 | 70 880 | 172 445 | -861 184 | -920 509 | 85 544 | 57 552 | 56 304 | 185 535 | 161 941 | -59 620 | -211 565 | -40 978 | -28 644 |
| Pašu kapitāls kopā | -747 | 70 133 | 807 671 | 205 529 | -698 183 | 132 329 | 134 320 | 292 778 | 478 313 | 640 256 | 580 636 | 367 818 | 326 840 | 298 196 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 162 514 | 11 233 262 | 13 003 706 | 19 139 160 | 1 755 969 | 817 962 | 495 233 | 375 218 | 84 280 | 181 820 | 110 305 | 227 809 | 141 506 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -443 | 86 117 | 211 567 | -1 932 076 | -955 989 | 25 081 | 83 052 | -119 773 | -36 006 | 185 537 | -46 855 | -188 985 | -6756 | 5431 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2747 | 72 228 | 197 674 | -862 284 | -836 614 | 106 227 | 78 081 | 56 310 | 185 762 | 161 951 | -59 620 | -211 565 | -40 728 | -28 644 |
| Pārskata gada peļņa | -2747 | 70 880 | 172 445 | -861 184 | -920 509 | 85 544 | 57 552 | 56 304 | 185 535 | 161 941 | -59 620 | -211 565 | -40 978 | -28 644 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 185 | 196 | 181 | 24 | 24 | 18 | 16 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 55 561 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1253 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAIL CONSTRUCTION"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAIL CONSTRUCTION" (reģ. nr. 40103427454) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ganību dambis 22.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 141 506 €, par 37,9% mazāk nekā gadu iepriekš (227 809 €). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 28 644 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 70 753 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 743 228 € un pašu kapitāls 298 196 € (40,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.