Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ŠAŠLIKI MANGAĻOS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 787 | 7870 | 10 288 | 18 974 | 19 354 | 14 382 | 8719 | 16 361 | 24 243 | 63 695 | 58 403 | 45 108 | 27 617 | 23 940 | 25 943 | 30 913 | 20 775 | 33 332 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 18 545 | 16 930 | 15 791 | 14 870 | 14 230 | 13 703 | 18 749 | 17 999 | 17 284 | 43 640 | 38 332 | 34 704 | 29 076 | 19 386 | 16 217 | 18 180 | 18 210 | 18 490 |
| Aktīvi kopā | 33 332 | 24 800 | 26 079 | 33 844 | 33 584 | 28 085 | 27 468 | 34 360 | 41 527 | 107 335 | 96 735 | 79 812 | 56 693 | 43 326 | 42 160 | 49 093 | 38 985 | 51 822 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6461 | 2396 | 2799 | 4005 | 3760 | 4412 | 7546 | 7577 | 9140 | 12 265 | 6321 | 6726 | 969 | 7153 | 11 880 | 10 831 | 5102 | 8908 |
| Ilgtermiņa saistības | 40 525 | 27 893 | 17 900 | 16 800 | 16 800 | 16 800 | 23 904 | 25 004 | 25 004 | 39 445 | 35 394 | 10 989 | 7289 | 7289 | 7289 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 46 986 | 30 289 | 20 699 | 20 805 | 20 560 | 21 212 | 31 450 | 32 581 | 34 144 | 51 710 | 41 715 | 17 715 | 8258 | 14 442 | 19 169 | 10 831 | 5102 | 8908 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 5524 | 8085 | 4280 | 5594 | -1621 | -6151 | -13 761 | 5749 | 5604 | 48 242 | -5587 | 7077 | -13 662 | -19 551 | -5893 | 15 271 | -4379 | 9031 |
| Pašu kapitāls kopā | -16 136 | -7971 | -2741 | 2853 | 1232 | -4919 | -20 760 | -14 999 | -9395 | 38 847 | 38 242 | 45 319 | 31 657 | 12 106 | 6213 | 21 484 | 17 105 | 26 136 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 199 475 | 153 181 | 119 436 | 124 116 | 124 224 | 128 214 | 192 396 | 214 596 | 198 815 | 310 373 | 308 503 | 322 768 | 255 384 | 171 047 | 319 336 | 383 749 | 387 825 | 433 258 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 9951 | 12 363 | 5791 | 6558 | -502 | -4990 | -11 886 | 7405 | 7637 | 55 596 | -3323 | 9622 | -11 747 | -17 638 | -3984 | 17 180 | -2473 | 10 956 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5712 | 8901 | 5207 | 6551 | -502 | -4992 | -11 731 | 7398 | 5604 | 53 224 | -5587 | 7077 | -13 662 | -19 551 | -5893 | 15 271 | -4379 | 9031 |
| Pārskata gada peļņa | 5524 | 8085 | 4280 | 5594 | -1621 | -6151 | -13 761 | 5749 | 5604 | 48 242 | -5587 | 7077 | -13 662 | -19 551 | -5893 | 15 271 | -4379 | 9031 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 16 | 10 | 10 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 10 | 8 | 10 | 10 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ŠAŠLIKI MANGAĻOS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ŠAŠLIKI MANGAĻOS" (reģ. nr. 40103037073) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mores iela 22.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 433 258 €, par 11,7% vairāk nekā gadu iepriekš (387 825 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 9031 € (2,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 48 140 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 51 822 € un pašu kapitāls 26 136 € (50,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.