SIA "SABIEDRĪBA MĀRUPE"Aktīvs

40103045371Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 1992

Finanšu rādītāji

2 553 290 €+8,1%
Apgrozījums 2025
-10,1%
Vidējās izmaiņas gadā 2013–2025
05 milj.10 milj.15 milj.’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
010 milj.20 milj.30 milj.’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 1 101 700 € (8% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~1 101 700 €
2024 ~330 000 €
20230 €
20220 €
202111 747 €
20200 €
20190 €
20180 €
20170 €
20160 €
20150 €
20140 €
20130 €
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
2013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā3 120 2084 306 1475 788 2624 837 3084 327 2364 380 4431 297 1621 112 9391 726 6931 313 0891 247 3601 761 9022 416 404
Pamatlīdzekļi kopā12 349 58316 684 31517 087 47912 169 78215 990 98114 651 40621 792 69121 589 59815 692 92315 766 99216 060 86615 993 10815 916 469
Aktīvi kopā15 469 79120 990 46222 875 74117 007 09020 318 21719 031 84923 089 85322 702 53717 419 61617 080 08117 308 22617 755 01018 332 873
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības3 892 9175 404 6095 145 6444 664 23810 106 2197 954 1521 743 3821 103 8551 659 7741 805 3562 231 4232 539 6733 231 891
Ilgtermiņa saistības5 853 1417 377 2748 907 5664 763 1451 127 739855 5408 068 5807 899 4591 247 415648 189767 622927 277696 902
Saistības kopā9 746 05812 781 88314 053 2109 427 38311 233 9588 809 6929 811 9629 003 3142 907 1892 453 5452 999 0453 466 9503 928 793
Pamatkapitāls—————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————————————
Pārskata gada peļņa272 00213 705526 379-536 354-115 0781 188 9278 533 686421 632813 204114 109-317 355308 8791 217 720
Pašu kapitāls kopā5 541 9527 899 1928 421 9307 579 7079 084 25910 222 15713 277 89113 699 22314 512 42714 626 53614 309 18114 288 06014 404 080
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums9 179 65011 068 30012 781 0146 122 17513 907 07512 740 25013 610 2934 412 3634 254 7994 831 7643 529 3502 361 9542 553 290
Saimnieciskās darbības peļņa669 723570 743898 451-323 423389 9921 463 7372 510 366421 444795 94130 917-511 43819 875848 235
Peļņa pirms nodokļiem380 062212 405554 186-536 354-45541 199 6528 533 696421 632813 204114 109-317 355308 8791 217 720
Pārskata gada peļņa272 00213 705526 379-536 354-115 0781 188 9278 533 686421 632813 204114 109-317 355308 8791 217 720
Darbaspēka izmaksas—————————————
Nolietojums—————————————
Citi rādītāji
Darbinieki26323723896220205195574741363229
Aprēķinātā dividende0000000011 74700330 0001 101 700

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Saiknes ir pārāk daudz, lai tās attēlotu grafā (93 mezgli). Visas saiknes ir norādītas kartītē „Saistītās personas”.

Saistītie uzņēmumi

Uzņēmumi, kuros šis uzņēmums ir dalībnieks
Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: SIA "SABIEDRĪBA MĀRUPE"

Pārskats

SIA "SABIEDRĪBA MĀRUPE" (reģ. nr. 40103045371) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., Jaunmārupe, Mazcenu aleja 37.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 2 553 290 €, par 8,1% vairāk nekā gadu iepriekš (2 361 954 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 10,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 1 217 720 € (47,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 29 (gadu iepriekš 32). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 88 044 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 18 332 873 € un pašu kapitāls 14 404 080 € (78,6% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 56. Lielākā līdzdalība (91,3%): SIA "Ezerkauliņi Agro". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.