SIA "Mārupes Siltumnīcas"Aktīvs

40103201311Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2008

Finanšu rādītāji

13 686 475 €+17,6%
Apgrozījums 2025
05 milj.10 milj.15 milj.’08’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
020 milj.40 milj.’08’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

no pārskata
2025

Samaksātas dividendes 8600 € (<1% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Vēsture
20258600 €
20240 €
2023500 000 €
2022499 000 €
20211 781 883 €
20200 €
20190 €
2018400 000 €
20170 €
20160 €
20150 €
2014253 878 €
20130 €
20080 €
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
20082013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā3491 311 5801 353 9212 046 9623 017 7942 731 7443 506 4282 899 0024 344 0086 559 2947 483 9827 281 7337 548 4877 996 848
Pamatlīdzekļi kopā5 210 0706 727 8449 866 26313 015 11514 166 66613 643 76512 473 09214 066 85014 503 82514 769 28620 024 39222 890 12722 453 98821 861 201
Aktīvi kopā5 210 4198 039 42411 220 18415 062 07717 184 46016 375 50915 979 52016 965 85218 847 83321 328 58027 508 37430 171 86030 002 47529 858 049
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības371930 9541 338 5511 729 7042 749 1596 202 5965 190 0292 182 1071 716 8062 420 6313 135 0763 472 3803 615 8014 165 325
Ilgtermiņa saistības01 359 0721 417 4574 437 6954 686 564822 963703 1874 384 8294 479 5073 865 6087 760 8079 260 4348 048 1846 431 920
Saistības kopā3712 290 0262 756 0086 167 3997 435 7237 025 5595 893 2166 566 9366 196 3136 286 23910 895 88312 732 81411 663 98510 597 245
Pamatkapitāls——————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————————————
Pārskata gada peļņa-16 852269 263533 968422 194562 825801 2131 152 2121 809 4952 377 6042 550 8212 469 150926 555908 044922 314
Pašu kapitāls kopā5 210 0485 734 7838 439 9528 857 2929 748 7379 349 95010 086 30410 398 91612 651 52015 042 34116 612 49117 439 04618 338 49019 260 804
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums06 357 1008 105 9728 521 9228 010 06510 630 3059 968 72111 004 23011 327 08211 703 55613 390 42911 703 83611 639 79613 686 475
Saimnieciskās darbības peļņa-16 852373 336671 300576 681653 4391 045 7821 208 4601 830 0812 404 9942 605 0902 619 3201 274 3971 269 4191 193 383
Peļņa pirms nodokļiem-16 852322 678630 008509 363562 825904 2131 157 3521 809 4952 393 4632 578 6042 469 628941 620908 779922 314
Pārskata gada peļņa-16 852269 263533 968422 194562 825801 2131 152 2121 809 4952 377 6042 550 8212 469 150926 555908 044922 314
Darbaspēka izmaksas——————————————
Nolietojums——————————————
Citi rādītāji
Darbinieki3133124119124133123124122123123102112112
Aprēķinātā dividende00253 878000400 000001 781 883499 000500 00008600

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%25%SIA "Mārupes Siltumnī…SIA "Ezerkauliņi Agro"Kravale Maruta9+Brunovska KristīneBrunovskis KasparsKrauklis Jānis
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: SIA "Mārupes Siltumnīcas"

Pārskats

SIA "Mārupes Siltumnīcas" (reģ. nr. 40103201311) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., Jaunmārupe, Mazcenu aleja 24.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 13 686 475 €, par 17,6% vairāk nekā gadu iepriekš (11 639 796 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 922 314 € (6,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 112. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 122 201 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 29 858 049 € un pašu kapitāls 19 260 804 € (64,5% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 4. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "Ezerkauliņi Agro".

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.